Події

 

Школа комп’ютерної майстерності

 

02 грудня 2020р. для викладачів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся майстер-клас на тему «Ознайомлення з технологією створення сайтів за допомогою конструктора Google Site» в рамках роботи школи комп’ютерної майстерності під керівництвом викладача інформатики Бєлої Л.П.

 

В умовах дистанційного та змішаного навчань необхідною умовою освітнього процесу є простий доступ студентів до навчального контенту та зворотнього зв’язку з викладачем. Сервіз Google Site дозволяє створювати сайти-портфоліо, сайти для навчальних предметів, академічних груп, веб-квестів та інших портеб не маючи навичок веб-дизайну чи програмування.

 

 

Викладачі КДКЕТ оцінили головну особливість Google Site - демонстрацію результатів командної роботи. Сервіз дозволяє співпрацювати з колегами, спільно редагувати матеріали в реальному часі, а також діліться документами.

 

Майстер-клас пройшов в атмосфері співпраці і взаємодії, що дало поштовх для розробки викладачами сайтів для спільного редагування.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ