Події

 

Урок мужності «Вірні сини твої, Україно!»

До Дня Збройних сил України

 

(переглянути відео)

 

2 грудня 2020 рокузі студентами Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (гр. РС-19-2, куратор Озеряник Л.Г.), дотримуючись карантинних вимог, був проведений урок мужності «Вірні сини твої, Україно!», присвячений Дню Збройних сил України, що відзначається 6 грудня.

 

Це свято насамперед на честь тих, хто нині захищає чи захищав територію нашої країни, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Адже служити в українському війську, служити Україні – було, є і завжди буде справою честі кожного українця.

 

 

Але, на жаль, і сьогодні на Сході нашої держави лунають постріли і гримлять вибухи гранат та гинуть найкращі сини України. Під час проведення заходу студенти вшанували пам`ять загиблих воїнів під Іловайськом, поклавши квіти до пам`ятника. В цей день згадали захисників Батьківщини, що не повернулися з поля бою, одним із яких є випускник нашого технікуму - Ілля Гайдук,його подвиг навічно залишиться в нашій памʼяті.

 

 

В онлайн режимі студенти вітали воїнів, які нині віддано служать нашій Батьківщині, захищаючи її рубежі. Також з великою повагою та щирістю студенти привітали викладача фізичного виховання нашого технікуму Шкурка В.В., учасника АТО.

 

В кінці заходу студенти висловили надії та сподівання, що зовсім скоро настане мир і спокій в нашій державі.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ