Події

 

Святкування Дня працівників освіти

 

2 жовтня 2021 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося дружнє, не зважаючи на епідеміологічні прогнози в Україні, святкування з нагоди Дня працівників освіти.

 

 

Приємним завершенням «Дня Вчителя» був виїзд на базу відпочинку. Протягом свята звучали теплі привітання, щирі слова вдячності тим, хто обрав для себе нелегкий шлях – бути освітянином. Адже, вчитель – це людина, яка не просто дає знання, а яка взяла на себе величезну місію – виховувати людей, залишати добрий слід в душі кожного.

 

 

 

Традиційно на День вчителя відбулося нагородження членів колективу нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток технікуму» та почесними грамотами Л. І.Єніна та К.Л. Бабінська. Були оголошені переможці конкурсів «Викладач року», «Куратор року», «Краща методрозробка» та «EDUFEST DNIPRO - 2021».

 

 

 

За участю первинної профспілкової організації КДКЕТ нагородили всіх освітян солодкими подарунками.

 

Барвиста природа, яскрава шоу программа, спілкування з колегами не залишили байдужими нікого. Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, щиру радість від свята.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ