Події

 

Відкрита година спілкування на тему «Крок у майбутне – мій вибір, мій успіх»

 

2 жовтня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі була проведена відкрита година спілкування на тему «Крок у майбутне –мій вибір, мій успіх» зі студентами груп ПТБ-17-1 та ПТБ-18-2 (куратори Красилич А.А. та Галямар В.О.)

 

 

Дискусію проведено агенцією «Шанс» (керівник Сорокіна Л. М.) з метою ознайомлення студентів випускників із сучасними тенденціями ринку праці, формування професійного самовизначення особистості та професійної орієнтації з визначенням чинників успішного працевлаштування за спеціальністю, що в подальшому надасть можливість правильно побудувати кар’єру в Україні.

 

На засідання були запрошені представники стейкхолдерів компанія «ERTANZ» з пропозиціями, щодо роботи молодих спеціалістів.

 

Під час заходу студенти-випускники були ознайомлені з етапами пошуку роботи, а саме: юридичними аспектами працевлаштування, як правильно складати резюме та проходити співбесіду, адже ці кроки вимагають не тільки спеціальних знань, а й дотримання загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на перших етапах професійного становлення.

 

Всі моменти викликали жваву дискусію та безліч запитань від майбутніх випускників, які ставили цікаві та ґрунтовні запитання.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ