Події

 

Проведення урочистостей до Дня знань

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум у своїх найкращих традиціях відчинив двері у новий навчальний рік. Численні студенти нового набору ступили на поріг омріяного закладу, сповнені сміливих цілей і планів на майбутнє.
Наслідуючи історію та дбаючи і про сучасні нововведення, було вирішено провести комплексний святковий захід, який включив елементитрадиційного першого уроку та урочистого посвячення першокурсників у студенти та прийняття їх до дружньої родини КДКЕТ.

 

 

Тож 02.09.2019р. у КДКЕТ відбулися літературно-театралізовані урочистості за назвою «Україна – свята і єдина через терни ідеш до мети!», присвячені всеукраїнському Дню знань. Гостинна актова зала закладу зібрала велику родину викладачів, батьків, випускників минулих років, студентів.

 

Театралізоване дійство проходило за участю колоритних образів козаків, дівчини-України та українців, і складалося з чотирьох тематичних блоків, перший з яких присвячено Батьківщині, другий – рідній мові, третій – рідному місту і четвертий– технікуму.
Від самого початку свята ведучі занурили глядачів у атмосферу національного колориту та щирої гордості за свій народ, згадавши мальовничу українську природу, красу української пісні, силу та хоробрість наших чоловіків, вроду і ніжність дівчат.

 

 

 

Найталановитіші учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» втілили різноманітні жанри сценічного мистецтва, продемонструвавши і ліричний спів, і танок, і театралізоване дійство «Легенда про Україну».

 

 

 

 

 

 

 

Соковитим акцентом свята стало відео звернення студентів, які проходять виробничу практику у республіці Польща, до друзів-КДКЕТівців, а особливо першокурсників. Учасники 5-ого, ювілейного, міжнародного загону поздоровили новачків з прекрасним вибором та побажали успіхів і перемог на шляху до омріяного фаху.

 

 

Яскравий виступ членів студентського парламенту КДКЕТ довів, що сьогодні молодь обирає насичене життя, сміливі амбіції, творчий підхід і нестримний рух вперед.

 

 

 

 

 

Звичайно ж, знаменною сторінкою свята стало традиційне нагородження переможців головних загальнотехнікумівських конкурсів. Так кращим студентом 2018-2019 навчального року визнано студентку групи ПТБ-17/1 Кабанець Катерину.

 

Переможцем конкурсу «Краща група – 2019» стали:

 

• на комерційному відділенні – група ОБ-18/1 (куратор Єгорова О.М.;

• на технологічному відділенні – група ХТ-18/2 (куратор Шишкіна Л.О.)

 

 

 

 

Врочиста передача «Символу студентського лідерства» від випускників до діючих парламентерів стала знаком збереження добрих традицій технікуму, дружби і єдності молодіжного братства, спадкоємності поколінь студентів КДКЕТ.

 

 

 

 

 

 

Патріотична сторінка свята нагадала всім про одвічні цінності миру, свободи, людського життя. Зворушливими рядками згадали героїв АТО, пом’янули загиблих. Цього року із болем у серці ми відзначаємо п’яту річницю загибелі випускника і героя Гайдука Іллі. Кращі випускники, за традицією, урочисто поклали квіти до меморіальної дошки патріота.

 

Та час не стоїть на місці, і кожен новий день потребує нових вчинків і звершень. Тож продовжуючи славний звичай, випускники технікуму вручили перші залікові книжки кращим студентам нового набору. Піднесено і зворушливо першокурсники прийняли посвяту в студенти. Проголосивши клятву, вони пообіцяли наслідувати всі людські чесноти, сприяти процвітанню технікуму і радо приєдналися до великої родини КДКЕТ.

 

 

 

 

 

 

Викладачі збагатили програму яскравими, змістовними виступами. Студенти-першокурсники ділилися піднесеними враженнями щодо високого художнього рівня підготовки і краси заходу.

 

 

 

 

 

Всі учасники і гості святкових урочистостей отримали величезне задоволення та заряд наснаги і сил на цілий рік.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ