Події

 

Участь Студентського парламенту КДКЕТ у відкритій лекції «Студентський простір: права, обов’язки, можливості» в рамках співпраці з ГО "УАС"

 

З грудня 2017р. студентський парламент Криворізького державного комерційно-економічного технікуму є асоційованим членом наймасштабнішої студентської громадської організації «Українська асоціація студентів» і у травні було продовжено роботу у цьому напрямку. Так, члени Студентського парламенту були запрошені на цікаву та змістовну лекцію від голови ГО "УАС" Лідії Фесенко на тему «Студентський простір: права, обов’язки, можливості», яка відбулась 02.05.2018р. у стінах Криворізького економічного інституту.

 

 

На заході Лідія поділилась власним досвідом з питань захисту прав студентства, його обов`язків, розповіла про студентський простір, можливості та сучасні виклики, які постають перед студентством сьогодні.

 

 

Цікавинкою заходу став виступ спеціального гостя - екологічного простору "Green power of the university", в рамках якого хлопці та дівчата розповіли про нинішню екологічну ситуацію у нашому місті, презентували власні напрацювання та власне сам екологічний простір, і як результат отриманих знань запропонували всім учасникам зануритися у імпровізоване середовище та зіграти в екологічну гру.

 

 

Сподіваємось, що таких івентів у майбутньому буде набагато більше, бо такі заходи безсумнівно мотивують, надихають та запалюють!!!!

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ