Події

 

РМО викладачів Школи педагогічної майстерності

 

 

 

2 березня 2020 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності закладів фахової передвищої освіти Північного регіону м. Кривого Рогу, за темою «Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці».

 

На засіданні були присутні викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Криворізького Гірничого, Гірничо-електромеханічного, коледжу економіки та управління та державного комерційно - економічного технікуму.

 

 

Відкрила засідання методист КДКЕТ – Сидоренко Н.В.

 

З доповіддю «Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці» та презентацією досвіду виступила керівник РМО викладачів ШПМ Пономаренко Н.В, яка ознайомила присутніх з головними трендами розвитку освітніх систем, перевагами впровадження цифрових інструментів в практику викладання, надала поради по покращенню ефективності навчання та залучення студентів в освітній процес.

 

 

Про переваги та недоліки інтерактивних технологій в освітньому просторі в контексті викладання інформатики ознайомила викладач технікуму Бєла Л.П., яка поділилась досвідом роботи з мобільним навчанням, технологіями QR-кодів, візуалізацією тестової інформації, властивостями графічних редакторів, скрайбінг – презентаціями тощо.

 

Загалом, засідання пройшло у теплій дружній та конструктивній атмосфері.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ