Події

 

«Захоплюючий світ професій» до Дня бармена та офіціанта

 

2 лютого 2022 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу студенти групи ХТ-20-4 (куратор Заіка О.А.), з нагоди Дня Бармена провели інформаційний дайджест «Захоплюючий світ професій» в онлайн режимі.

 

 

Щорічно 6 лютого всі бармени світу відзначають своє професійне свято. Вони відмінні психологи, знавці коктейлів і просто хороші співрозмовники. Покровитель барменів - святий Аманд, католицький священик. У цей чудовий день вітають всіх фахівців ресторанної справи та бажають творчої реалізації, спритності рук, фантазії і віртуозності в приготуванні коктейлів.

 

У зустрічі взяли участь: заступник директора з виховної роботи Хомяк О.А., викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи, а також студенти груп: РС-19-1 (куратор Лакомова О.М.) та ХТ-19-1 (куратор Пислиця А.І.).

 

 

Під час зустрічі студенти розповіли про історію свята День бармена, особливості професій сомельє та бариста.

 

Для гостей заходу було проведено вікторину «Найкращий знавець правил ділового та столового етикету» з використанням додатку Kahoot. Завдання виявилися настільки оригінальними та цікавими, що навіть через екрани комп’ютерів та смартфонів відчувався дух суперництва та позитивні емоції учасників.

 

Спілкування виявилося живим та близьким, не дивлячись на онлайн-формат. Всі учасники заходу, отримали безліч позитивних емоцій та поповнили свою життєву скарбничку додатковими знаннями.

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ