Події

 

День Інформатики

 

1 грудня 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу відбулася студентська конференція з інформатики «Цікава графіка в Microsoft Excel», присвячена Всесвітньому Дню комп’ютерної графіки та Дню Інформатики (організатори – викладачі Бєла Л.П., Іванов М.С.). Учасники конференції, студенти другого курсу, представили свої творчі роботи, виконані в табличному процесорі Excel. Запрошені гості заходу: заступник директора з навчальної роботи Саква В.М., викладач економічних дисциплін Єгорова О.М., студенти групи ХТ-20-1.

 

 

Учасники конференції продемонстрували види ділової графіки та способи візуалізації розрахунків в програмі Microsoft Excel, нестандартні методи використання графіків, бульбашкових та динамічних діаграм, 3-D карт, створення малюнків та картин в табличному процесорі.

 

Номінації розподілилися наступним чином:

 

Джадан Маргарита, Володіна Єлизавета (гр. ХТ-20-2) «Креативний підхід»,

Кушніренко Анастасія (гр. ХТ-20-1) «Дизайнерський підхід»,

Маменчук Мар’яна (гр. ХТ-20-2) «Інформаційний вибух»,

Брага Євгенія, Чапала Вікторія (гр. ОБ-20-1) «Творчий спалах»,

Паливода Сніжана (гр. ПТб-20-1) «Найкраща Арт-модель»,

Нуралієв Олександр (гр. ПТБ-20-1) «Найкраща графічна візуалізація»,

Панаріна Каріна (гр. ГС-20-1) «Професійний вектор».

 

 

Конференція пройшла у творчі атмосфері, а учасники довели, що для створення графічних шедеврів можна використовувати не тільки графічні редактори, а й табличний процесор Microsoft Excel.

 

 

Квест з інформатики «Перший мегабайт»

 

Також в цей день відбувся традиційний квест з інформатики «Перший мегабайт» із застосуванням технологій QR-кодування. Учасники квесту, представники груп студентів другого курсу, на швидкість проходили станції, виконували різнопланові завдання з інформатики, сканували коди, шукали підказки та правильні відповіді. Переможцями стала команда студентів групи РС-20-1.

 

Бажаємо всім учасникам святкування Дня інформатики натхнення та творчих успіхів!

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ