Події

 

Диспут-обговорення «Історія створення Збройних Сил України»

 

1 грудня 2021 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу в рамках роботи клубу «Пошук» (керівник Василиненко Н.Б.) проведено диспут-обговорення «Історія створення Збройних Сил України» з нагоди відзначення Дня Збройних сил України.

 

Під час заходу студент групи ХТ-19-1 Любченко В. ознайомив присутніх з етапами підйому та занепаду у становленні сучасної української армії, в порівнянні з етапами створення і діяльністю українських полків періоду Української революції 1917-1921 років.

 

 

Студенти висловили свої думки щодо підвищення значущості відновлення історичної пам’яті про тривалі традиції збройної боротьби за незалежність України, усвідомлення важливості засвоєння історичних уроків для розуміння проблем сучасного розвитку суспільства, необхідності народної, державної та міжнародної підтримки наших воїнів під час боротьби з російським агресором.

 

 

Захід було проведено з метою формування патріотичних почуттів студентської молоді, вшанування традицій збройної боротьби за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім захисникам Української держави.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ