Події

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

1 грудня – один з тих днів, коли студенти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу особливо активно обговорюють проблеми СНІДу.

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода підвищити рівень інформованості й освіченості молоді із проблем ВІЛ/СНІДу, саме з цією метою була організована INFOзона «Знати, щоб жити!».

 

 

Зранку, в фойє коледжу, за ініціативи студентського парламенту, студенти та викладачі долучились до традиційної акції «Червона стрічка» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою.

 

 

На перервах волонтери міні-проєкту «Шлях до здоров’я та краси» проводили експрес-опитування «Подаруй долоньку щастя!» серед студентів І курсів. Юнаки та дівчата виявили достатній рівень обізнаності з даної проблеми.

 

 

Також зі студентами груп І-ІІІ курсів було проведено єдину інформаційну годину «Азбука СНІДу», учасники якої наголосили на засобах профілактики, шляхах попередження страшної хвороби та розглянули міфи та реалії, що пов’язані з проблемами ВІЛ/СНІДу.

 

 

Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом вкотре довів, що молодь нашого освітнього закладу обізнана, свідома та небайдужа до нагальних проблем людства.

 

Ми сподіваємося, що одного разу ми впевнено скажемо – зі СНІДом покінчено назавжди!

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ