Події

 

Відкрита година спілкування урок-застереження

«СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

(до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом)

 

 

1 грудня 2021 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) групою ПТБ-20-1 (куратор Біла І.В.) проведено відкриту годину спілкування - урок-застереження «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя!» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом).

 

 

На захід завітали: заступник директора з виховної роботи Хомяк О.А., та студенти гр. РС-21-2 (куратор Шишкіна Л. О.). В рамках заходу були переглянуті інформаційні відеоролики та презентації. Студенти взяли участь в обговоренні актуальної та важливої для сучасного суспільства теми – СНІД.

 

 

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять людей, які померли від страшної хвороби і, разом з кураторами, прикріпили до одягу червону стрічку – в знак скорботи і в пам’ять про мільйони людей, яких СНІД позбавив життя та в знак солідарності з тими, хто має ВІЛ-позитивний статус, або вже хворий на СНІД.

 

 

Студенти усвідомили, що ризик інфікування на ВІЛ, із більшою чи меншою ймовірністю, загрожує кожній людині. Вірус-убивця розповсюджується планетою з неймовірною швидкістю. А ми повинні пам'ятати - здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ