Події

 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

 

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day). Від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. Хвороба розповсюджується надзвичайно швидкими темпами. Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії.

 

Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму переймаються проблемами ВІЛ/СНІД, для всіх нас це ще одна можливість продемонструвати згуртованість та єдність у подоланні цього смертельного вірусу.

 

 

Волонтери міні-проєкту «Шлях здоров’я та краси» (керівник Сивоконь Руслан, координатор Шишкіна Л.О.) ініціювали проведення акції-флешмобу, серед учнів шкіл нашого міста, - «Разом проти СНІДу». Школярі не залишилися байдужими до цієї драматичної загальнолюдської трагедії і залюбки приєдналися до пропозиції студентів КДКЕТ.

 

 

Активісти технікуму створили відеоролик «Долоні підтримки», в якому продемонстрували своє толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих і закликали не залишати їх на одинці зі своєю хворобою. Людина, незалежно від її ВІЛ-статусу, це насамперед – Людина.

 

До цієї дати клуб «Атлант» сумісно зі студентським парламентом, а саме департаментом спорту і туризму, в період з 25 листопада по 1 грудня організував проведення спортивного онлайн-конкурсу «Майстриня міцного пресу!». Переможницею конкурсу стала студентка групи ОБ-19-1 Карамзіна Анастасія.

 

 

Звертаючись до учнівської молоді, небайдужі студенти КДКЕТ наголосили, що лише разом можна досягти змін на краще.
Бережіть себе, піклуйтеся про рідних і нехай Всесвітній день боротьби зі СНІДом об'єднає нас усіх!
 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ