Події

 

Соціальна акція «Червона стрічка»

 

Щорічно, на початку зими, вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

 

«100 % життя!» - під цим гаслом 1 грудня 2020 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму груп ГС-20-1 (куратор Бєла Л.П.) та ХТ-17-1 (куратор Верещук О.С.) долучилися до традиційної соціальної акції «Червона стрічка» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою. Метою заходу було донесення до молоді достовірної інформації про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглиблення знань про способи передачі й профілактику захворювання.

 

 

Акція розпочалась із того, що кожен студент, кожен перехожий отримали червону стрічку як символ боротьби зі СНІДом. Куратори груп розкрили поняття ВІЛ/СНІД, роз’яснили як саме вірус потрапляє в організм людини. Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є висвітлення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, то студенти отримали інформацію й про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.

 

На завершення організатори й учасники акції разом утворили дерево життя з червоних стрічок як знак єдності, розуміння і солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ