Події

 

Відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

 

1 грудня 2017 року вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Не залишаються осторонь важливої дати і студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Саме цього дня, за ініціативи студентського парламенту та Наркопосту, в технікумі організовується і проводиться цикл заходів, які традиційно відбуваються із символом боротьби з підступним лихом – Червоною стрічкою.

 

 

Члени Мобільної групи Наркопосту вранці пропонували всім студентам і працівникам одягнути червоні стрічки, тим самим виявляючи свою підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих.

 

Протягом дня небайдужа молодь КДКЕТ проводила профілактично-інформаційну роботу під гаслом «СНІД: знати, щоб жити!», роз’яснюючи, що СНІД, звісно, не знищить життя на нашій планеті, але життя окремих людей, їх мрії, сподівання, щастя і внутрішній світ він може зруйнувати назавжди.

 

 

 

 

В фойє закладу відбувся конкурс на кращу композицію в стилі квілт. Спільна ідея робіт студентів – заклик до живих бути пильними, нагадування про загрозу, яка чатує поруч, призив до розуму і серця.

 

 

На великій перерві проводилася демонстрація науково-популярного фільму «ВІЧ – СНІД», в якому в доступній, цікавій формі була подана інформація про небезпеку ВІЛ/СНІДу, способи його передачі, заходи, які допомагають уникнути хвороби та знаходження шляхів порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

 

Студенти КДКЕТ демонструють єдність розуму і серця в боротьбі проти СНІДу, звертаються з пропозицією до небайдужої молоді міста звернути увагу на цю всесвітню катастрофу. Тільки разом ми змінимо світ на краще. Здорове майбутнє – в наших руках!

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ