Події

 

Всеукраїнський проєкт «Школа подружнього життя»

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше – Криворізький державний комерційно-економічний технікум) долучився до Всеукраїнського проєкту «Школа подружнього життя», програма якого схвалена МОН до використання в закладах освіти України та може впроваджуватися в освітній процес.

 

 

26-28 жовтня практичний психолог Олександра Дуплій приєдналася до триденного онлайн-тренінгу за програмою «Школа подружнього життя», ініціатором якого виступає громадська організація «Моє покоління», пройшла підготовку для викладання даного курсу у коледжі та отримала відповідний сертифікат.

 

 

 

 

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання одним із напрямків формування патріотичних почуттів у молоді є підтримка та розвиток сімейних традицій. У сучасному українському суспільстві простежується тенденція до пріоритету сімейних цінностей, однак, 65% сімей розпадаюся. Однією із головних причин є необдумане ставлення молоді до створення сім’ї, психологічна незрілість. Зміст курсу спрямований на формування соціальних компетентностей, розвиває навички ефективного спілкування, вчить будувати діалог під час конфліктів, проявляти свої емоції так, щоб не порушити кордони інших, розкриває основні фактори відповідального батьківства та, взагалі, гармонійних відносин.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ