Події

 

II Всеукраїнська науково-практична конференція

 

«ІНОЗЕМНІ МОВИ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОФЕСІЙНІ КОМУНІКАЦІЇ ТА ДІАЛОГ КУЛЬТУР»

 

1 листопада 2018 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, м. Кривий Ріг, відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Іноземні мови ХХІ століття: професійні комунікації та діалог культур».

 

 

Організатори конференції запросили до участі фахівців різних галузей: соціології, філології, культурології, педагогіки, економіки, правознавства та управління.

 

Всіх учасників конференції, студентів закладів вищої освіти й учнів шкіл, привітала завідувачка кафедри іноземних мов ДонНУЕТ Остапенко С.А., яка зауважила про важливість формування у студентів загальних та професійно зорієнтованих комунікативних іншомовних компетенцій, щодо забезпечення ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представили студенти Іванова Яна (гр.ГС-17-1) та Кабанець Катерина (гр.ПТБ-17-1) під керівництвом викладачів Федорової О.Ф. та Красилич А. А. Незважаючи на юний вік та небагатий досвід наукової діяльності, наші учасниці гідно виступили, всебічно, розкривши тему дослідження, та отримали гарний стимул для подальших наукових звершень.

 

 

 

 

 

За науковий підхід та найкращі презентації молоді науковці отримали сертифікати та дипломи.

 

Проведення подібних заходів є важливою сходинкою до професійного зростання юних науковців та створення успішної кар’єри в майбутньому.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ