Події

 

Відкрита година спілкування на тему: «Перші сходинки успішної кар’єри»

 

 

01.11.2017р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було проведено відкриту годину спілкування «Перші сходинки успішної кар’єри», зі студентами-випускниками гр. ВХП-14-1 та гр. ВХП-15-3 (куратори Осадча І.А., Лисенко Н.П.).

 

 

На круглий стіл були запрошені заступники директора з виховної та навчальної роботи Хомяк О.А., Саква В.М., зав. комерційного відділення Резниченко Г.П., психолог Бойченко А.В., керівник агенції «Шанс» Лисиця Л.В., студенти гр. ВХП-15-1.

 

 

Захід мав на меті надати інформаційну та практичну допомогу випускникам щодо пошуку роботи, адже конкуренція, при влаштуванні на вакантне місце по вибраній професії, на сьогодні, залишається досить високою.

 

Пошук роботи — це наполеглива праця, яка вимагає певних знань, вмінь, часу, фізичних та психологічних ресурсів. Студенти-експерти ознайомили присутніх з правилами складання резюме, спілкування з роботодавцем по телефону, самостійно знаходити джерела, які містять інформацію про наявності вакансій, справляти гарне враження під час співбесіди з роботодавцем та надали консультацію щодо працевлаштування за кордоном.

 

Бойченко А.В. провела психологічні тренінги «Як підготуватись до успішної співбесіди», «Співбесіда: вразити за 30 секунд», для ефективного використання конкретних ситуацій, які виникають на етапі пошуку роботи, бо важко передбачити, з яким сценарієм можна зіткнутися при зустрічі з потенційним роботодавцем.

 

 

Лисиця Л.В. нагадала про специфіку роботи агенції «Шанс» в КДКЕТ і про важливі моменти працевлаштування після закінчення технікуму, а також наголосила, що поради, настанови, отримані знання та вміння під час зустрічі допоможуть випускникам бути готовими до перемог, до постійного професійного удосконалення, побажала завжди прагнути до успіхів, фінансової стабільності, благополуччя і душевної рівноваги.

 

Потрібно пам’ятати, що робота, самореалізація, успішні кар’єрні звершення існують для тих, хто активно їх шукає.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ