Події

 

Урок фінансової грамотності від КДКЕТ!

 

1 листопада 2017 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», зокрема у впровадженні в освітню діяльність наскрізних змістових ліній, як «Підприємливість і фінансова грамотність» та згідно з договором про співробітництво було проведено відкритий захід «Урок фінансової грамотності від КДКЕТ!» під керівництвом викладача обліково-економічних дисциплін Єгорової О.М.

 

 

На захід було запрошено школярів 8-х та 9-х класів КЗШ №62, з метою створити уявлення про фінансові відносини у доступній формі, для прийняття відповідальних фінансових рішень як в особистому, так і в суспільному житті, допомогти зрозуміти ключові фінансові поняття, які включають в себе грошові кошти, готівкові та безготівкові розрахунки.

 

Зустріч учнів почалась з профорієнтаційного квесту в лабораторії приготування їжі, де пропонувались завдання щодо виготовлення кулінарних страв та їх економічних розрахунків. Хлопці та дівчата активно, з радістю долучились до поставлених задач і завзято їх виконували.

 

 

Потім в кабінеті бухгалтерського обліку ставились питання щодо фінансових та управлінських рішень, а обґрунтовані відповіді вони вже отримали на самому заході, де школярам було доведено, що фінанси відіграють важливу роль в житті, забезпечуючи реалізацію поставлених цілей та бажань.

 

 

Захід завершився теплими словами і вдячністю від учнів та їх класних керівників за теплу та цікаву насичену зустріч, а ми сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ