Події

 

ПЕРШИЙ УРОК "Живе і буде жити Україна! Ніхто не спинить крил наших політ!"

 

День знань в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу завжди проходив не ординарно і з дотриманням багаторічних традицій. Зазвичай, наш молодіжний студентський театр «Меркурій» готувався вразити коледжанську родину яскравими виступами творчих студій на святковому дійстві. Традиційно, щороку, саме цього дня в актовій залі відбувався Перший урок, але сьогодні, на превеликий жаль, це не можливо, адже освітній процес продовжується у дистанційному форматі.

 

 

Тож, цьогоріч, за рекомендаціями МОН, структурним підрозділом виховної роботи було організовано та проведено для всіх академічних груп коледжу (за підтримки кураторів) дистанційний ПЕРШИЙ УРОК "Живе і буде жити Україна! Ніхто не спинить крил наших політ!". Під час зустрічі відбулася демонстрація тематичного відеофільму, який складався з чотирьох змістових блоків: «Наш вибір – свобода, єдність, незалежність», «Українська мова – генетичний код нації», «Кривий Ріг – перлина держави», «Мій коледж – моя Альма-матер». Творча команда, що працювала над створенням відеохроніки, доклала всіх необхідних зусиль, щоб зробити фільм змістовним, яскравим, патріотично наснаженим, і запалити серце кожного гордістю і вірою в нескорену Україну. Студенти радо сприйняли відеоподарунок, ніхто не лишився байдужим. Деякі епізоди викликали щирі усмішки замилування, захоплення, пошани; деякі – щемливу сльозу.

 

Але навіть такий формат першої зустрічі в новому навчальному році не скасував свята. Тож, в яких би обставинах ми не знаходилися, а коледж традиційно вітає студентсько-педагогічний колектив, батьківську спільноту з Днем Знань та з готовністю приймає виклики сьогодення, незважаючи на всі складнощі. В ці буремні часи, маємо обов'язково продовжувати свою роботу, адже освіта відіграє величезну роль для майбутнього нашої молоді, нашої країни. Кожний воює на своєму фронті. А наш з вами – освітній! Безперечно, на нас чекає не простий навчальний рік, але ми віримо, що спільними зусиллями ми вистоїмо і все здолаємо разом!

 

ПРОВЕДЕМО ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ГЕРОЇЧНО ТА НЕЗЛАМНО!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ