Події

 

Cвято 1 вересня у КДКЕТ

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) у своїх найкращих традиціях відчинив двері у новий навчальний рік. Численні студенти нового набору ступили на поріг омріяного закладу, сповнені сміливих цілей і планів на майбутнє.

 

 

1 вересня 2021 року у коледжі відбулися урочистості до всеукраїнського Дня знань – перший урок на сцені актової зали на тему «Україна - свята і єдина Через терни ідеш до мети!» та тематичні уроки в групах, присвячені 30-ій річниці Незалежності України.

 

Сценічне дійство проходило у формі подорожі, до якої запросили славний Козак Ріг та дівчина Рудана, і складалося з чотирьох частин, першу з яких присвячено Україні, другу – рідній мові, третю – рідному місту і четверту – коледжу. Учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» втілили різноманітні жанри сценічного мистецтва. Викладачі філологічних та соціально-гуманітарних дисциплін збагатили програму змістовними виступами з яскравим мультимедійним супроводом.

 

 

Цього дня у закладі стартував творчий конкурс «Віночок побажань моїй незалежній Україні» для студентів всіх академічних груп. Учасники мали скласти оригінальні побажання Батьківщині, з нагоди 30-річчя Незалежності, у віршованій чи прозовій формі.

 

 

Увесь святковий день заклад повнився теплими вітаннями, квітами, усмішками і найкращими сподіваннями. Всі учасники і гості святкових заходів отримали величезне задоволення та заряд наснаги і сил на цілий рік.

 

 

 

 

 

 

Відео-вітання для груп 1 курсу.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ