Події

 

Проведення урочистостей до Дня знань

 

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум у своїх найкращих традиціях відчинив двері у новий навчальний ювілейний рік. Численні студенти нового набору ступили на поріг омріяного закладу, сповнені сміливих цілей і планів на майбутнє. Адже, як повідомило керівництво Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, тільки чотири виші І-ІІ р.а. області виконали регіональне замовлення на 100%. І серед них КДКЕТ, який є єдиним з такими відмінними показниками по Криворіжжю, незважаючи на високі вимоги вступного конкурсу.

 

 

Тож 01.09.2018р. у закладі відбулися урочистості, присвячені всеукраїнському Дню знань – святкова лінійка під назвою «Є свято в осені величне і прекрасне!» і перший урок на тему «Щоб у серці жила Батьківщина: до 27-ї річниці Незалежності України». Гостинне подвір’я технікуму зібрало велику родину викладачів, батьків, випускників минулих років, студентів.

 

 

Святкування Дня знань є однією з давніх добрих традицій закладу. Щирі привітання від адміністрації налаштували всіх учасників свята на бадьорий, радісний лад. Традиційно відбулася презентація досягнень КДКЕТ у науковій, культурно-мистецькій, спортивній та трудовій діяльностях за минулий навчальний рік.

 

 

 

Колектив закладу радо привітав переможця Премії Дніпропетровської обласної ради для молодих мешканців регіону «За досягнення у науковій та педагогічній діяльності», методиста КДКЕТ – Лисенка Віталія Сергійовича.

 

 

Цього дня продовжено славетну традицію нагородження переможців головних загальнотехнікумівських конкурсів та вручення сертифікатів на призначення іменних стипендій різного рівня найкращим студентам. Так найкращим студентом технікуму 2017-2018 н.р. визнано Мошкало Тетяну (гр. ПТБ-16-1).

 

Переможцем загальнотехнікумівського конкурсу «Викладач року-2018» з блискучим відривом стала викладач товарознавчих дисциплін Константінова Наталія Володимирівна.

 

 

Переможцями конкурсу «Краща група – 2018» стали:

 

 на комерційному відділенні – група ПТБ-16-1, куратор Демарецька Т. І., староста Мошкало Т.;

 

 

 на технологічному відділенні – група ХТ-16-2, куратор Єніна Л. І., староста Лінова О.

 

 

Гарячим струменем національної гідності вразив патріотичний блок свята. Зворушливими рядками згадали героїв АТО, пом’янули загиблих пронизливою хвилиною мовчання. Цього року із болем у серці велика родина КДКЕТ відзначила четверту річницю загибелі випускника і героя Гайдука Іллі. Урочисте покладання квітів до меморіальної дошки патріота нагадало всім присутнім про нетлінні цінності миру, свободи і, звичайно, людського щастя.

 

 

 

 

 

Та життя вирує, кличе на нові горизонти. На свято завітали випускники технікуму, які вручили перші залікові книжки найкращим студентам нового набору. Піднесено і зворушливо першокурсники прийняли посвяту в студенти. Проголосивши клятву, вони пообіцяли наслідувати всі людські чесноти, сприяти процвітанню технікуму і радо приєдналися до студентського братства КДКЕТ.

 

По завершенню лінійки ведучі запросили всіх присутніх на перший урок під назвою «Щоб у серці жила Батьківщина: до 27-ї річниці Незалежності України».

 

Захід проходив у формі театралізованого дійства, за участю колоритних образів козаків, дівчини-України та українців, і складався з трьох тематичних блоків, перший з яких присвячено Батьківшині, другий – рідній мові і третій – рідному місту і технікуму. Найталановитіші учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» втілили різноманітні жанри сценічного мистецтва, продемонструвавши і українську пісню, і танок, і театралізоване дійство «Легенда про Україну». Викладачі збагатили програму яскравими виступами. Студенти-першокурсники ділилися яскравими враженнями щодо високого художнього рівня підготовки і краси заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі учасники і гості святкових урочистостей отримали величезне задоволення та заряд наснаги і сил на цілий рік.

 

Відеозвіт.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ