Події

 

Урочистості до Дня знань

 

01.09.2017р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися урочистості, присвячені всеукраїнському Дню знань – святкова лінійка під назвою «Це свято, ніби вранішня зоря!» і перший урок на тему «Незалежній Україні слава нині і вовік!». Гостинне подвір’я технікуму зібрало численних викладачів, батьків, випускників минулих років, студентів.

 

 

Святкування Дня знань є однією з давніх добрих традицій закладу. Щирі привітання від адміністрації налаштували всіх учасників свята на бадьорий, радісний лад. Традиційно відбулася презентація досягнень КДКЕТ у науковій, культурно-мистецькій, спортивній та трудовій діяльностях за минулий навчальний рік.

 

 

Цього дня продовжено славетну традицію нагородження переможців головних загальнотехнікумівських конкурсів та вручення сертифікатів на призначення іменних стипендій різного рівня найкращим студентам. Так найкращим студентом технікуму 2016-2017 н.р. визнано Янко К. (група ХТ16-2).

 

 

Лауреатом загальнотехнікумівського конкурсу «Викладач року-2017» вкотре стала викладач економічних дисциплін Лушнікова О. Ю.

 

 

Переможцями конкурсу «Краща група – 2017» стали:

 

 на комерційному відділенні – група ПТБ-16-1, куратор Демарецька Т. І., староста Мошкало Т.;

 

 

 на технологічному відділенні – група ХТ-16-2, куратор Єніна Л. І., староста Лінова О.

 

 

Гарячим струменем національної гідності вразив патріотичний блок свята. Зворушливими рядками згадали героїв АТО, пом’янули загиблих пронизливою хвилиною мовчання. Цього року із болем у серці велика родина КДКЕТ відзначила третю річницю загибелі випускника і героя Гайдука Іллі. Урочисте покладання квітів до меморіальної дошки патріота нагадало всім присутнім про нетлінні цінності миру, свободи і, звичайно, людського життя.

 

 

На свято завітали і випускники технікуму, які вручили перші залікові книжки найкращим студентам нового набору. Піднесено і зворушливо першокурсники прийняли посвяту в студенти. Проголосивши клятву, вони пообіцяли наслідувати всі людські чесноти, сприяти процвітанню технікуму і радо приєдналися до студентського братства КДКЕТ.

 

 

 

Світлі театральні образи смарагдового Літа та золотої Осені побажали молоді щасливого життя, яскравого навчання, здійснення сміливих задумів і мрій.

 

 

 

По завершенню лінійки ведучі запросили всіх присутніх на перший урок під назвою «Незалежній Україні слава нині і вовік!», який присвячено 26-ій річниці незалежності України.

 

 

Захід проходив у формі подорожі, до якої запросили славний козак Ріг та дівчина Рудана, і складався з трьох тематичних блоків, перший з яких присвячено Україні, другий – рідній мові і третій – рідному місту і технікуму. Найталановитіші учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» втілили різноманітні жанри сценічного мистецтва, продемонструвавши і українську пісню, і танок, і театралізоване дійство «Легенда про Україну». Викладачі збагатили програму яскравими виступами.

 

 

 

 

 

Всі учасники і гості святкових заходів отримали величезне задоволення та заряд наснаги і сил на цілий рік.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ