Події

 

До Дня захисту дітей

 

01 червня 2022 року у рамках благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу команда студентів завітала до своїх нових друзів – сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» КМР з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

 

Завдяки злагодженій команді наших активістів дітлахи з великим задоволенням розгадували цікаві загадки, малювали патріотичні малюнки на асфальті, співали ГІМН УКРАЇНИ та брали участь у танцювальному флешмобі. Також родзинкою дня став аквагрим, від чого на обличчях малечі засяяли посмішки, а в очах загорівся вогник надії, надії на НАШУ ПЕРЕМОГУ. Всіма улюблені ласощі – морозиво з родзинками та горішками, яскраві іграшки довершили радісну атмосферу зустрічі.

 

 

 

 

 

 

 

Кожен з нас, відчуваючи щире задоволення від шляхетної справи, усвідомив, що може скрасити будні хоча б однієї дитини, роблячи її щасливою та впевненою в майбутньому. Це неповторні емоції, особливо сьогодні, коли у нашій країні йде така підступна і страшна ВІЙНА!

 

 

Тож нехай всі діти відчувають ласку та любов оточуючих не лише у День захисту дітей, а повсякденно і щохвилини; спільними зусиллями ми змінимо світ на краще! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ