Події

 

Математична онлайн-конференція «Інтеграція математики в різні галузі науки і практичної діяльності»

 

Щорічно, у перший день квітня, світова спільнота відзначає День математика. І хоч це свято не є державним, проте, це відмінний привід згадати про найбільш вагомі математичні відкриття людства, досягнення представників природничих наук, про видатних діячів, які залишили помітний слід в історії.

 

1 квітня 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) для студентів 1-го курсу відбулася математична онлайн-конференція «Інтеграція математики в різні галузі науки і практичної діяльності».

 

Під час заходу учасники представили творчі доповіді за різноманітною тематикою: «Математика в музиці», «Математика в архітектурі», «Математика в живописі», «Математика в спорті», «Математика в літературі», «Математика в танці», «Математика в кулінарії».

 

Виступ кожного студента був змістовним, цікавим, оригінальним, відкривши завісу невідомого про улюблену науку. Роботи оцінювало висококомпетентне журі у складі методиста коледжу Сидоренко Н.В., викладачів математики Лакомової О.В. та Верещук О.С.

 

 

За підсумками зустрічі, студенти були відзначені почесними дипломами в наступних номінаціях: «Креативний погляд» (Нечаєв Максим, група ПТБ-20-1); «Науковий акцент» (Володіна Єлизавета, група ХТ-20-2); «Художній спалах» (Агапова Арина, група ГС-20-1); «Практичний підхід» (Суліма Андрій, група ХТ-20-1); «Актуальність теми» (Наумова Евеліна, група ХТ-20-3); «Професійне бачення» (Сапожнікова Вероніка, РС-20-1); «Оригінальна точка зору» (Чапала Вікторія, ОБ-20-1).

 

Вітаємо наших юних дослідників! Бажаємо нових відкриттів і звершень на математичному Олімпі. Незважаючи на непрості карантинні умови, хай подібні зустрічі надихають вас і стануть вдалим трампліном до подальших наукових розвідок.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ