Події

 

Онлайн-тренінг «Як не заблукати в павутинні Інтернету»

 

01 квітня 2021 р. студенти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) під керівництвом Авер’янової Н.М. та Белої Л.П. традиційно долучилися до відзначення Міжнародного дня Інтернету.

 

 

Зважаючи на складні карантинні умови, студенти (гр. ГС-20-1, ОБ-20-1) в рамках роботи студентського клубу «Еврика» (керівник Авер’янова Н.М.) стали учасниками онлайн-тренінгу «Як не заблукати в павутинні Інтернету». Під час якого вони, взаємодіючи за допомогою сервісу Google Meet, брали участь в інтерактивних вправах, обговорювали правила безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет, створювали онлайн-рекомендації для безпечної взаємодії із дистанційними навчальними та розважальними ресурсами. В результаті роботи учасники тренінгу створили на інтерактивній дошці, з використанням сервісу Jamboard, спільні рекомендації щодо користування Інтернет-ресурсами.

 

 

Загалом, тренінг сприяв розвитку критичного та творчого мислення, формуванню інформаційної грамотності студентів та цифрової компетентності.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ