Розподіл аудиторій

 

I пара 09:00 - 10:20
II пара 10:30 - 11:50
III пара 12:20 - 13:40
IV пара 13:50 - 15:10

 

РОЗКЛАД Державних іспитів в групах ІV курсу денного технологічного відділення

 


Голосування на звання «Спортсмен року 2018»

 

Департамент у справах сімї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради інформує, що з 01 січня 2019 року на сайті The World Games стартувало голосування названня «Спортсмен року 2018» за версією Міжнародної асоціації світових ігор. Серед номінантів український кікбоксер WAKO чемпіон Всесвітніх ігор-2017 та чемпіонату Європи-2018 наш спортсмен-кікбоксер Орфан Сананзаде, вихованець професійного бійцівського клубу «Барс».

 Департамент і комітет з фізичної культури та спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради звертаються з проханням підтримати нашого спортсмена-земляка, проголосувавши за наступним посиланням:

 

https://www.theworldgames.org/awards/Athlete-of-the-Year-2018-58

 

Голова комітету з фізичної культури та спорту В. Толбас


понеділок 21.01.2019р.

знаменник

  0 1 2 3 4
ОБ-18-1                 306               ВасилиненкоНБ 305                  БєлаЛП 410                  СтаровойтММ с/з               ШкуркоВВ
ПТБ-18-1   305                  БєлаЛП 306               ВасилиненкоНБ 201               ЙоржВІ  
ХТ-18-1   201               ЙоржВІ 201               ЙоржВІ 204                   ЗаворотняАВ  
ХТ-18-2   208                КучеренкоМВ 312              ДемарецькаТІ 215                КоротковаОА  
РС-18-1   204             ЗаворотняАВ 410                  СтаровойтММ 305                  БєлаЛП 312              ДемарецькаТІ
ГС-18-1   215                  КоротковаОА 215           КоротковаОА 312              ДемарецькаТІ 204              ЗаворотняАВ
ОБ-17-1   207                ПономаренкоНВ 304                ЄгороваОМ 310                 ЙоржЮВ 215                 КоротковаОА
ПТБ-17-1   309                БілаІВ 309               БілаІВ 402                   КонстантіноваНВ 210             ЗаволокаТІ
ХТ-17-2   410                ПислицяАІ 407                 ШишкінаЛО 208                  ОлексієнкоОО 310               ЙоржЮВ
ХТ-18-3   с/з                МоцієнкоЛМ 401               КрасиличАА 406             ПознякЄО 406             ПознякЄО
РС-17-1   409          СлюсареваОВ с/з                МоцієнкоЛМ 103             ЗубченкоНО 309                БілаІВ
ГС-17-1   210                  ЗаволокаТІ 310                СидоренкоНВ 309                БілаІВ 205               СидоренкоНВ
ОБ-16-1   304                ЄгороваОМ 206                ГалямарВО 304                ЄгороваОМ  
ПТБ-16-1   к.с.р.             ПоплавськаНМ 207                ПономаренкоНВ 401               КрасиличАА  
ПТБ-17-2   312                   ДоренкоАА 210             ПоплавськаНМ 207                ПономаренкоНВ  
ХТ-16-1     с/з              ШкуркоВВ 409                СлюсареваОВ 201               ЙоржВІ
ХТ-16-2   с/з              ШкуркоВВ 404              ЗаікаОА 407                 ШишкінаЛО 407                 ШишкінаЛО
ХТ-17-3   103             ЗубченкоНО 412                ЛисенкоНП 107               ЄнінаЛІ  
РС-16-1   404              ЗаікаОА 307               ДоренкоАА 307             ДоренкоАА  
РС-17-2   206                ГалямарВО 202              ПислицяАІ 202              ПислицяАІ  
ГС-16-1   307             ОсадчаІА 409               СлюсареваОВ 304                ЄгороваОМ 304                ЄгороваОМ
ПТБ-18-1с   310                ЙоржЮВ 402               КонстантіноваНВ 306               ВасилиненкоНБ 305                БєлаЛП
ХТ-18-1с   401            КрасиличАА 406               ПознякЄО 210              ЗаволокаТІ 409           СлюсареваОВ

 

Розклад на 2-й семестр - скачати (zip-архів, або 1-частина, 2-частина, 3-частина (файли .xlsx)

 

18.01.2019 13:07 +0200

 

 

18.01.2019 13:07 +0200