E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Розклад

весняної екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання

2016-2017 н.р.

 

ХТ-16-1зс

ПТБ-16-1зс

Б-15-1з

 

ХТ-16-1зс

10.04.17.

понеділок

Комп’ютерна техніка

1350

Кучеренко М.В.

Комп’ютерна техніка

1520

Кучеренко М.В.

Іноземна мова

1645

Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1810

Федорова О.Ф.

11.04.17.

вівторок

Українська мова

1350

Гавриляк Л.С.

Українська мова

1520

Гавриляк Л.С.

Аналітична хімія

1645

Язєва Х.В.

Аналітична хімія

1810

Язєва Х.В.

12.04.16.

середа

БЖД

1350

Заворотня А.В.

БЖД

1520

Заворотня А.В.

Українська мова

1645

Гавриляк Л.С.

Українська мова

1810

Гавриляк Л.С.

13.04.17.

четвер

Технічне креслення

1350

Заворотня А.В.

Технічне креслення

1520

Заворотня А.В.

Фізколоїдна хімія

1645

Шишкіна Л.О.

Фізколоїдна хімія

1810

Шишкіна Л.О.

14.04.17.

п’ятниця

Комп’ютерна техніка

1350

Кучеренко М.В.

Комп’ютерна техніка

1520

Кучеренко М.В.

Аналітична хімія

1645

Язєва Х.В.

Аналітична хімія

1810

Язєва Х.В.

15.04.17.

субота

Фізколоїдна хімія

900

Шишкіна Л.О.

Фізколоїдна хімія

1030

Шишкіна Л.О.

Устаткування  ЗРГ

1220

Зубченко Н.О.

Устаткування ЗРГ

1350

Зубченко Н.О.

16.04.17.

неділя

Вихідний день

 

17.04.17.

понеділок

Біохімія

900

Шишкіна Л.О.

Біохімія

1030

Шишкіна Л.О.

Технологія приготув.їжі

1220

Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1350

Лисенко Н.П.

18.04.17.

вівторок

Іноземна мова

1350

Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1520

Федорова О.Ф.

БЖД

1645

Заворотня А.В.

БЖД

1810

Заворотня А.В.

19.04.17.

середа

Іноземна мова

1350

Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1520

Федорова О.Ф.

Технічне креслення

1645

Заворотня А.В.

Технічне креслення

1810

Заворотня А.В.

20.04.17.

четвер

Біохімія

1350

Шишкіна Л.О.

Біохімія

1520

Шишкіна Л.О.

Організація обс-ня в ЗРГ

1645

Заїка О.А.

Організація обс-ня в ЗРГ

1810

Заїка О.А.

21.04.17.

п’ятниця

Комп’ютерна техніка

1350

Кучеренко М.В.

Комп’ютерна техніка

1520

Кучеренко М.В.

Аналітична хімія

1645

Язєва Х.В.

Аналітична хімія

1810

Язєва Х.В.

22.04.17.

субота

Устаткування  ЗРГ

900

Зубченко Н.О.

Устаткування  ЗРГ

1030

Зубченко Н.О.

Устаткування ЗРГ

1220

Зубченко Н.О.

 

 

 

23.04.17.

неділя

Іноземна мова

900

Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1030

Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1220

Федорова О.Ф.

 

 

 

24.04.17.

понеділок

Соціологія

1350

Поляков П.М.

Соціологія

1520

Поляков П.М.

Технічне креслення

1645

Заворотня А.В.

Технічне креслення

1810

Заворотня А.В.

25.04.17.

вівторок

Устаткування ЗРГ

1350

Зубченко Н.О.

Устаткування ЗРГ

1520

Зубченко Н.О.

Організація обс-ня в ЗРГ

1645

Заїка О.А.

Організація обс-ня в ЗРГ

1810

Заїка О.А.

26.04.17.

середа

  Іспит 1030

Іноземна мова

Федорова О.Ф.

27.04.17.

четвер

Організація обс-ня в ЗРГ

1350

   Заїка О.А.

Організація обс-ня в ЗРГ

1520

 Заїка О.А.

Фізколоїдна хімія

1645

  Шишкіна Л.О.

Фізколоїдна хімія

1810

  Шишкіна Л.О.

28.04.17.

п’ятниця

Технологія приготув.їжі

1350

  Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1520

  Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1645

  Лисенко Н.П.

 

 

 

29.04.17.

субота

Устаткування ЗРГ

900

Зубченко Н.О.

Устаткування ЗРГ

1030

  Зубченко Н.О.

Фізколоїдна хімія

1220

  Шишкіна Л.О.

Фізколоїдна хімія

1350

  Шишкіна Л.О.

30.04.17.

неділя

Іспит 1030

Устаткування ЗРГ

Зубченко Н.О.

1.05.17.

понеділок

Вихідний день

 

2.05.17.

вівторок

Технічне креслен

1350

  Заворотня А.В.

Технічне креслення

1520

  Заворотня А.В.

Технічне креслення

1645

  Заворотня А.В.

Аналітична хімія

1810

Язєва Х.В.

3.05.17.

середа

Соціологія

900

 Поляков П.М.

Соціологія

1030

 Поляков П.М.

Аналітична хімія

1220

 Язєва Х.В.

Аналітична хімія

1350

 Язєва Х.В.

4.05.17.

четвер

Технологія приготув.їжі

1350

   Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1520

   Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1645

   Лисенко Н.П.

Аналітична хімія

1810

 Язєва Х.В.

5.05.17.

п’ятниця

Технологія приготув.їжі

1350

   Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1520

   Лисенко Н.П.

Технологія приготув.їжі

1645

   Лисенко Н.П.

Аналітична хімія

1810

 Язєва Х.В.

6.05.17.

субота

Іспит 1030

Технологія приготування їжі

   Лисенко Н.П.

 

 

 

ПТБ-16-1зс

24.04.17.

понеділок

  Бухгалтерський облік

1350

                    Бабінська К.Л.

  Бухгалтерський облік

1520

                    Бабінська К.Л.

Основи менеджменту

1645

                  Галямар В.О.

 Основи менеджменту

1810

                  Галямар В.О.

25.04.17.

вівторок

  Бухгалтерський облік

1350

                    Бабінська К.Л.

  Бухгалтерський облік

1520

                    Бабінська К.Л.

  Тов-во непрод.товарів

1645

       Константінова Н.В..

  Тов-во непрод.товарів

1810

      Константінова Н.В.

26.04.17.

середа

Основи менеджменту

1350

                   Галямар В.О.

  Основи менеджменту

1520

                   Галямар В.О.

  Тов-во непрод.товарів

1645

       Константінова Н.В..

  Тов-во непрод.товарів

1810

      Константінова Н.В.

27.04.17.

четвер

Іспит 1030

Бухгалтерський облік

                                                             Бабінська К.Л.

28.04.17.

п’ятниця

Основи менеджменту

1350

                 Галямар В.О.

  Основи менеджменту

1520

                 Галямар В.О.

  Тов-во непрод.товарів

1645

    Константінова Н.В.

  Тов-во непрод.товарів

1810

    Константінова Н.В.

29.04.17.

субота

Економіка торгівлі

900

                 Лушнікова О.Ю.

 Економіка торгівлі

1030

                 Лушнікова О.Ю.

Основи менеджменту

1220

                 Галямар В.О.

 Основи менеджменту

1350

                 Галямар В.О.

 Основи менеджменту

1520

                 Галямар В.О.

30.04.17.

неділя

Іспит 1030

Основи менеджменту

                                                               Галямар В.О.

1.05.17.

понеділок

  Тов-во непрод.товарів

900

        Константінова Н.В.

  Тов-во непрод.товарів

1030

        Константінова Н.В.

  Тов-во непрод.товарів

1220

        Константінова Н.В.

  Тов-во непрод.товарів

1350

        Константінова Н.В.

2.05.17.

вівторок

Діловодство

900

                    Поплавська Н.М.

 Діловодство

1030

                    Поплавська Н.М.

 Тов-во непрод.товарів

1220

         Константінова Н.В.

 Тов-во непрод.товарів

1350

        Константінова Н.В.

3.05.17.

середа

Іспит 1030

Товарознавство непродовольчих товарів

                                                       Константінова Н.В.

4.05.17.

четвер

Комерційна діяльність

1350

                    Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1520

                    Хомяк О.А.

Економіка торгівлі

1645

                    Лушнікова О.Ю.

  Економіка торгівлі

1810

                    Лушнікова О.Ю.

                                                 

 

 

5.05.17.

п’ятниця

Комерційна діяльність

1350

                  Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1520

                  Хомяк О.А.

Діловодство

1645

                  Поплавська Н.М.

 Діловодство

1810

                  Поплавська Н.М.

6.05.17.

субота

Комерційна діяльність

900

                  Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1030

                  Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1220

                  Хомяк О.А.

Економіка торгівлі

1350

                  Лушнікова О.Ю.

 Економіка торгівлі

1520

                  Лушнікова О.Ю.

7.05.17.

неділя

Вища математика

900

                    Верещук ОС.

Вища математика

1030

                    Верещук О.С.

  Вища математика

1220

                    Верещук О.С.

  Вища математика

1350

                    Верещук О.С.

8.05.17.

понеділок

Трудове право

900

                  Лисенко В.С.

  Трудове право

1030

                  Лисенко В.С.

Іспит 1220

Економіка торгівлі

                                                          Лушнікова О.Ю.

9.05.17.

вівторок

  Основи екології

900

Константінова Н.В.

  Основи екології

1030

Константінова Н.В.

Торгова реклама

1220

                 Біла І.В.

  Торгова реклама

1350

                 Біла І.В.

10.05.17.

середа

Комерційна діяльність

1350

                 Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1520

                 Хомяк О.А.

Іноземна мова

1645

                 Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1810

                 Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1930

                 Федорова О.Ф.

11.05.17.

четвер

Комерційна діяльність

1350

                 Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1520

                 Хомяк О.А.

Іноземна мова

1645

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1810

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1930

                Федорова О.Ф.

12.05.17.

п’ятниця

Трудове право

1350

                Лисенко В.С.

 Трудове право

1520

                Лисенко В.С.

Вища математика

1645

                  Верещук ОС.

Вища математика

1810

                  Верещук О.С.

13.05.17.

субота

Іноземна мова

1350

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1520

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1645

                Федорова О.Ф.

 Основи екології

1810

Константінова Н.В.

 Основи екології

1930

Константінова Н.В.

14.05.17.

неділя

Іноземна мова

900

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1030

                Федорова О.Ф.

Іноземна мова

1220

                Федорова О.Ф.

Торгова реклама

1350

                 Біла І.В.

  Торгова реклама

1520

                 Біла І.В.

15.05.17.

понеділок

Соціологія

1350

                 Поляков П.М.

Соціологія

1520

                 Поляков П.М.

Вища математика

1645

                  Верещук ОС.

Вища математика

1810

                  Верещук О.С.

Вища математика

1930

                  Верещук О.С.

16.05.17.

вівторок

                                                                      900

Захист курсових робіт

                                                               Хомяк О.А.

Основи торговельного під-ва

1350

               Пономаренко Н.В.

Основи торговельного під-ва

1520

               Пономаренко Н.В.

17.05.17.

середа

Соціологія

1350

             Поляков  П.М.

Соціологія

1520

             Поляков П.М.

Інформаційні технології в торгівлі

1645

            Лушнікова О.Ю.

Інформаційні технології в торгівлі

1810

            Лушнікова О.Ю.


 

18.05.17.

четвер

Комерційна діяльність

900

             Хомяк О.А.

Іспит 1030

Комерційна діяльність

                                                              Хомяк О.А.

19.05.17.

п’ятниця

  Охорона праці в галузі

1350

               Лопатіна Л.Б.

  Охорона праці в галузі

1520

               Лопатіна Л.Б.

  Основи торговельного під-ва

1645

Пономаренко Н.В.

  Основи торговельного під-ва

1810

Пономаренко Н.В.

20.05.17

субота

Інформаційні технології в торгівлі

900

                Лушнікова О.Ю.

Інформаційні технології в торгівлі

1030

                Лушнікова О.Ю.

Основи митної справи

1220

                  Галямар В.О.

Основи митної справи

1350

                  Галямар В.О.

21.05.17

неділя

Основи митної справи

900

                  Галямар В.О.

Основи митної справи

1030

                  Галямар В.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

Б-15-1з

24.04.17.

понеділок

Інформац.системи і технології

1350

                  Єгорова О.М.

Інформац.системи і технології

1520

                  Єгорова О.М.

Облік і звітність у бюдж.орг.

1645

                  Бабінська К.Л.

Облік і звітність у бюдж.орг.

1810

Бабінська К.Л.

 

 

 

25.04.17.

вівторок

Інформац.системи і технології

1350

                  Єгорова О.М.

Інформац.системи і технології

1520

                  Єгорова О.М.

Облік і звітність у бюдж.орг.

1645

                  Бабінська К.Л.

Облік і звітність у бюдж.орг.

1810

Бабінська К.Л.

 

 

 

26.04.17.

середа

Контроль і ревізія

1350

                  Бабінська К.Л.

Контроль і ревізія

1520

Бабінська К.Л.

Іспит 1645.

Облік і звітність у бюджетних організаціях

                                                           Бабінська К.Л

27.04.17

четвер

 Економічний аналіз

1350

Лушнікова О.Ю.

 Економічний аналіз

1520

Лушнікова О.Ю.

 

 

 

28.04.17.

п’ятниця

Контроль і ревізія

1350

                  Бабінська К.Л.

Контроль і ревізія

1520

Бабінська К.Л.

Податкова система

1645

                  Бабінська К.Л.

Податкова система

1810

                  Бабінська К.Л.

29.04.17.

субота

Контроль і ревізія

900

                  Бабінська К.Л.

Контроль і ревізія

1030

Бабінська К.Л.

Контроль і ревізія

1220

                  Бабінська К.Л.

Іспит 1350

Контроль і ревізія

 Бабінська К.Л

30.04.17.

неділя

Податкова система

900

                  Бабінська К.Л.

Податкова система

1030

                  Бабінська К.Л.

Податкова система

1220

                  Бабінська К.Л.

Податкова система

1350

                  Бабінська К.Л.

1.05.17.

понеділок

Податкова система

900

                  Бабінська К.Л.

Податкова система

1030

Бабінська К.Л.

Податкова система

1220

Бабінська К.Л.

 

 

 

2.05.17.

вівторок

Іспит 1030

Податкова система

                                                            Бабінська К.Л

3.05.17.

середа

Інформац.системи і технології

1350

              Єгорова О.М.

Інформац.системи і технології

1520

              Єгорова О.М.

 Менеджмент

1645

              Галямар В.О.

 Менеджмент

1810

              Галямар В.О.

4.05.17.

четвер

  Менеджмент

1350

              Галямар В.О.

Інформац.системи і технології

1520

              Єгорова О.М.

Інформац.системи і технології

1645

              Єгорова О.М.

Фінанси підприємства

1810

              Єгорова О.М.

5.05.17.

п’ятниця

Фінанси підприємства

1350

              Єгорова О.М.

Фінанси підприємства

1520

               Єгорова О.М.

Фінансовий облік

1645

Пономаренко Н.В.

Фінансовий облік

1810

Пономаренко Н.В.

6.05.17.

субота

Підготовка до захисту курсових робіт

 

7.05.17.

неділя

Фінансовий облік

900

Пономаренко Н.В.

1030

                                                      Захист курсових робіт

Пономаренко Н.В.

8.05.17.

понеділок

Іспит 1030

Інформаційні системи і технології обліку

Єгорова О.М.

9.05.17.

вівторок

Вихідний день

 

10.05.17

середа

Економічний аналіз

1350

              Лушнікова О.Ю.

Економічний аналіз

1520

              Лушнікова О.Ю.

Економічний аналіз

1645

              Лушнікова О.Ю.

 

 

 

11.05.17

четвер

Іспит 1030

Фінансовий облік

                                                         Пономаренко Н.В.

12.05.17.

п’ятниця

Економічний аналіз

1350

              Лушнікова О.Ю.

Економічний аналіз

1520

              Лушнікова О.Ю.

Економічний аналіз

1645

              Лушнікова О.Ю.

 

 

 

13.05.17.

субота

Економічний аналіз

900

              Лушнікова О.Ю.

Економічний аналіз

1030

              Лушнікова О.Ю.

 

 

 

 

 

 

14.05.17.

неділя

Іспит 900

Економічний аналіз

                                                          Лушнікова О.Ю.