E-mail: kdketnet@gmail.com

 

РОЗКЛАД

зимової екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання 2017-2018 н.р.

 

ХТ-17-1зс

ПТБ-17-1зс

ХТ-16-1зс

ХТ-17-1зс

20.11.17.

понеділок

Органічна хімія

1350

Шишкіна Л.О.

Органічна хімія

1520

Шишкіна Л.О.

Товарознавство харч.продуктів

1645

Осадча І.А.

Товарознавство харч.продуктів

1810

Осадча І.А.

21.11.17.

вівторок

Історія України

1350

Лисенко В.С.

Історія України

1520

Лисенко В.С.

Основи філософських знань

1645

Демарецька Т.І.

Основи філософських знань

1810

Демарецька Т.І.

22.11.17.

середа

Органічна хімія

1350

Шишкіна Л.О.

Органічна хімія

1520

Шишкіна Л.О.

Культурологія

1645

Василиненко Н.Б.

Культурологія

1810

Василиненко Н.Б.

23.11.17.

четвер

Мікробіологія

1350

Озеряник Л.Г.

Мікробіологія

1520

Озеряник Л.Г.

Органічна хімія

1645

Шишкіна Л.О.

Органічна хімія

1810

Шишкіна Л.О.

24.11.17.

п’ятниця

Технологія приготування їжі

1350

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1520

Єніна Л.І.

Органічна хімія

1645

Шишкіна Л.О.

Органічна хімія

1810

Шишкіна Л.О.

25.11.17.

субота

1030

Іспит Органічна хімія

Шишкіна Л.О.

26.11.17.

неділя

Іноземна мова

900

Красилич А.А.

Іноземна мова

1030

Красилич А.А.

Іноземна мова

1220

Красилич А.А.

27.11.17.

понеділок

Неорганічна хімія

1350

Шишкіна Л.О.

Неорганічна хімія

1520

Шишкіна Л.О.

Укр. мова

1645

Короткова О.А.

Історія України

1810

Лисенко В.С.

28.11.17.

вівторок

Організація вир-цтва в ЗРГ

1350

Слюсарева О.В.

Організація вир-цтва в ЗРГ

1520

Слюсарева О.В.

Основи екології

1645

Язєва Х.В.

Аналітична хімія

1810

Язєва Х.В.

29.11.17.

середа

Іноземна мова

1350

Красилич А.А.

Іноземна мова

1520

Красилич А.А.

Неорганічна хімія

1645

Шишкіна Л.О.

Неорганічна хімія

1810

Шишкіна Л.О.

30.11.17.

четвер

Неорганічна хімія

1350

Шишкіна Л.О.

Неорганічна хімія

1520

Шишкіна Л.О.

Організація вир-цтва в ЗРГ

1645

Слюсарева О.В.

Організація вир-цтва в ЗРГ

1810

Слюсарева О.В.

1.12.17.

п’ятниця

 

Організація вир-цтва в ЗРГ

1350

Слюсарева О.В.

Організація вир-цтва в ЗРГ

1520

Слюсарева О.В.

Неорганічна хімія

1645

Шишкіна Л.О.

Неорганічна хімія

1810

Шишкіна Л.О.

2.12.17.

субота

Іспит 1030

Неорганічна хімія

Шишкіна Л.О.

3.12.17.

неділя

Іноземна мова

900

Красилич А.А.

Іноземна мова

1030

Красилич А.А.

Процеси і апарати

1220

Зубченко Н.О.

Процеси і апарати

1350

Зубченко Н.О.

4.12.17.

понеділок

Соціологія

1350

Поляков П.М.

Мікробіологія

1520

Озеряник Л.Г.

Мікробіологія

1645

Озеряник Л.Г.

Культурологія

1810

Василиненко Н.Б.

5.12.17.

вівторок

Товарознавство харч.продуктів

1350

Осадча І.А.

Товарознавство харч.продуктів

1520

Осадча І.А.

Мікробіологія

1645

Озеряник Л.Г.

Мікробіологія

1810

Озеряник Л.Г.

6.12.17.

середа

Іспит 1030

Організація виробництва в ЗРГ

Слюсарева О.В.

7.12.17.

четвер

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1220

Єніна Л.І.

Санітарія і гігієна

1350

Озеряник Л.Г.

Санітарія і гігієна

1520

Озеряник Л.Г.

8.12.17.

п’ятниця

Процеси і апарати

900

Зубченко Н.О.

Процеси і апарати

1030

Зубченко Н.О.

Основи екології

1220

Язєва Х.В.

Основи екології

1350

Язєва Х.В.

9.12.17.

субота

Процеси і апарати

900

Зубченко Н.О.

Процеси і апарати

1030

Зубченко Н.О.

Іноземна мова

1220

Красилич А.А.

Іноземна мова

1350

Красилич А.А.

10.12.17

неділя

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

Біохімія

1220

Шишкіна Л.О.

Фізколоїдна хімія

1350

Шишкіна Л.О.

11.12.17

понеділок

Устаткування ЗРГ

900

Макаренко Л.Г.

Устаткування ЗРГ

1030

Макаренко Л.Г.

Організація обслуговування в ЗРГ

1220

Заїка О.А.

Основи філософських знань

1350

Демарецька Т.І.

12.12.17

вівторок

Технічне креслення

1350

Заворотня А.В.

БЖД

1520

Заворотня А.В.

Процеси і апарати

1645

Зубченко Н.О.

Процеси і апарати

1810

Зубченко Н.О.

13.12.17

середа

 

Комп’ютерна техніка

1350

Кучеренко М.В.

Комп’ютерна техніка

1520

Кучеренко М.В.

Санітарія і гігієна

1645

Озеряник Л.Г.

Санітарія і гігієна

1810

Озеряник Л.Г.

14.12.17

четвер

Іспит 1030

Товарознавство харчових продуктів

Осадча І.А.

15.12.17

п’ятниця

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1220

Єніна Л.І.

16.12.17

субота

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1220

Єніна Л.І.

 

 

 

17.12.17

неділя

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

 

 

 

18.12.17

понеділок

Технологія приготування їжі

900

Єніна Л.І.

Технологія приготування їжі

1030

Єніна Л.І.

 

 

 

19.12.17

вівторок

Іспит 1030

Процеси і апарати

Зубченко Н.О.

 

ПТБ-17-1зс

20.11.17.

понеділок

Укр.мова

1350

Короткова О.А.

Укр.мова

1520

Короткова О.А.

Етика бізнесу

1645

Біла І.В.

Етика бізнесу

1810

Біла І.В.

21.11.17.

вівторок

Теоретичні основи тов-ства

1350

Захарченко Т.Й.

Теоретичні основи тов-ства

1520

Захарченко Т.Й.

Історія України

1645

Лисенко В.С.

Укр.мова

1810

Короткова О.А.

22.11.17.

середа

1030

Іспит Укр. мова

Короткова О.М.

23.11.17.

четвер

Основи правознавства

1350

Поляков П.М.

Основи правознавства

1520

Поляков П.М.

БЖД

1645

Заворотня А.В.

БЖД

1810

Заворотня А.В.

24.11.17.

п’ятниця

Основи стандартизації

1350

Константінова Н.В.

Основи стандартизації

1520

Константінова Н.В.

Основи екології

1645

Константінова Н.В.

Теоретичні основи тов-ства

1810

Захарченко Т.Й.

25.11.17.

субота

Товарознавство прод.товарів

900

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1030

Осадча І.А.

Основи стандартизації

1220

Константінова Н.В.

Основи стандартизації

1350

Константінова Н.В.

26.11.17.

неділя

Логістика

900

Біла І.В.

Логістика

1030

Біла І.В.

Товарознавство прод.товарів

1220

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1350

Осадча І.А.

27.11.17.

понеділок

Обладнання підприємств торгівлі

1350

Макаренко Л.М.

Обладнання підприємств торгівлі

1520

Макаренко Л.М.

Товарознавство прод.товарів

1645

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1810

Осадча І.А.

28.11.17.

вівторок

Діловодство

900

Поплавська Н.М.

1030

Іспит Теоретичні основи товарознавства

Захарченко Т.Й.

29.11.17.

середа

Обладнання підприємств торгівлі

1350

Макаренко Л.М.

Обладнання підприємств торгівлі

1520

Макаренко Л.М.

Культурологія

1645

Василиненко Н.Б.

Культурологія

1810

Василиненко Н.Б.

30.11.17.

четвер

Основи правознавства

1350

Поляков П.М.

Основи правознавства

1520

Поляков П.М.

Інформатика та комп. техніка

1645

Заволока Т.І.

Інформатика та комп. техніка

 

1810

Заволока Т.І.

1.12.17.

п’ятниця

Політекономія

1350

Поляков П.М.

Політекономія

1520

Поляков П.М.

Культурологія

1645

Василиненко Н.Б.

Культурологія

1810

Василиненко Н.Б.

2.12.17.

субота

Вища математика

900

Верещук О.С.

Вища математика

1030

Верещук О.С.

Іноземна мова

1220

Старовойт М.М.

Іноземна мова

1350

Старовойт М.М.

3.12.17.

неділя

Товарознавство прод.товарів

900

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1030

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1220

Осадча І.А.

Інформатика та комп. техніка

1350

Заволока Т.І.

4.12.17.

понеділок

Обладнання підприємств торгівлі

1350

Макаренко Л.М.

Обладнання підприємств торгівлі

1520

Макаренко Л.М.

Товарознавство прод.товарів

1645

Осадча І.А.

Товарознавство прод.товарів

1810

Осадча І.А.

5.12.17.

вівторок

Основи маркетингу

1350

Хомяк О.А.

Основи маркетингу

1520

Хомяк О.А.

Інформатика та комп. техніка

1645

Заволока Т.І

Інформатика та комп. техніка

1810

Заволока Т.І

6.12.17.

середа

Політекономія

1350

Поляков П.М.

Політекономія

1520

Поляков П.М.

Основи митної справи

1645

Галямар В.О.

Основи менеджменту

1810

Галямар В.О.

7.12.17.

четвер

Охорона праці в галузі

900

Лопатіна Л.Б.

Іспит 1030

Товарознавство продовольчих товарів

Осадча І.А.

8.12.17.

п’ятниця

Основи маркетингу

1350

Хомяк О.А.

Основи маркетингу

1520

Хомяк О.А.

Товарознавство непрод.товарів

1645

Константінова Н.В.

Товарознавство непрод.товарів

1810

Константінова Н.В.

9.12.17.

субота

Інформатика та комп.техніка

900

Заволока Т.І.

Інформатика та комп.техніка

1030

Заволока Т.І.

Інформатика та комп.техніка

1220

Заволока Т.І.

БЖД

1350

Заворотня А.В.

10.12.17

неділя

Соціологія

900

Демарецька Т.І.

Основи торг.підприємств

1030

Пономаренко Н.В.

Торгова реклама

1220

Біла І.В.

11.12.17

понеділок

Правове регулювання

1350

Поляков П.М.

Правове регулювання

1520

Поляков П.М.

Етика бізнесу

1645

Біла І.В.

Етика бізнесу

1810

Біла І.В.

12.12.17

вівторок

Обладнання підприємств торгівлі

1350

Макаренко Л.М.

Обладнання підприємств торгівлі

1520

Макаренко Л.М.

Основи філософських знань

1645

Демарецька Т.І.

Основи філософських знань

1810

Демарецька Т.І.

13.12.17

середа

Основи маркетингу

1350

Хомяк О.А.

Основи маркетингу

1520

Хомяк О.А.

Основи філософських знань

1645

Демарецька Т.І.

Основи філософських знань

1810

Демарецька Т.І.

14.12.17

четвер

Бухгалтерський облік

900

Бабінська К.Л.

Іспит 1030

Інформатика та комп’ютерна техніка

Заволока Т.І.

15.12.17

п’ятниця

Основи маркетингу

1350

Хомяк О.А.

Основи маркетингу

1520

Хомяк О.А.

Логістика

1645

Біла І.В.

Логістика

1810

Біла І.В.

16.12.17

субота

Історія України

900

Лисенко В.С.

Історія України

1030

Лисенко В.С.

Переддипломна практика

1220

Хомяк О.А.

Переддипломна практика

1350

Резниченко Н.М.

17.12.17

неділя

Комерційна діяльність

900

Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1030

Хомяк О.А.

Комерційна діяльність

1220

Хомяк О.А.

18.12.17

понеділок

Правове регулювання

1350

Поляков П.М.

Правове регулювання

1520

Поляков П.М.

Інформаційні технології в торгівлі

1645

Лушнікова О.Ю.

Економіка торгівлі

1810

Лушнікова О.Ю.

19.12.17

вівторок

Іспит 1030

Основи маркетингу

Хомяк О.А.

 

 

 

ХТ-16-1зс

13.11.17.

понеділок

Економіка підпр-в р.т.

1350

Лушнікова О.Ю.

Економіка підпр-в р.т.

1520

  Лушнікова О.Ю.

Осн.підприємн. та управл.д

1645

Єніна Л.І.

Осн.підприємн. та управл.д

1810

Єніна Л.І.

14.11.17.

вівторок

Виробництво б.к.в.

1350

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1520

Лисенко Н.П.

Основи стандартизації

1645

Лисенко Н.П.

Основи стандартизації

1810

Лисенко Н.П.

15.11.17.

середа

Основи правознавства

1350

Поляков П.М.

Основи правознавства

1520

Поляков П.М.

Організація обслуговування в ЗРГ

1645

Заіка О.А.

Організація обслуговування в ЗРГ

1810

Заіка О.А.

16.11.17.

четвер

Основи правознавства

1350

Поляков П.М.

Основи правознавства

1520

Поляков П.М.

Організація обслуговування в ЗРГ

1645

Заіка О.А.

Організація обслуговування в ЗРГ

1810

Заіка О.А.

17.11.17.

п’ятниця

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1350

Єніна Л.І.

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1520

Єніна Л.І.

Організація обслуговування в ЗРГ

1645

Заіка О.А.

Організація обслуговування в ЗРГ

1810

Заіка О.А.

18.11.17.

субота

Основи стандартизації

900

Лисенко Н.П.

Основи стандартизації

1030

Лисенко Н.П.

Облік і звітність

1220

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1350

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1520

Бабінська К.Л.

19.11.17.

неділя

Економіка підпр-в р.т.

900

Лушнікова О.Ю.

Економіка підпр-в р.т.

1030

Лушнікова О.Ю.

Облік і звітність

1220

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1350

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1520

Бабінська К.Л.

20.11.17.

понеділок

Захист курсових проектів 900

Заіка О.А., Слюсарева О.В.

 

21.11.17.

вівторок

Охорона праці в галузі

1220

Лопатіна Л.Б.

Охорона праці в галузі

1350

Лопатіна Л.Б.

Виробництво б.к.в.

1520

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1645

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1810

Лисенко Н.П.

22.11.17.

середа

Організація обслуговування в ЗРГ

1350

Заіка О.А.

Організація обслуговування в ЗРГ

1520

Заіка О.А.

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1645

Єніна Л.І.

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1810

Єніна Л.І.

23.11.17

четвер

Іспит 1030

Організація обслуговування в ЗРГ

Заіка О.А.

24.11.17.

п’ятниця

Облік і звітність

1350

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1520

Бабінська К.Л.

Основи правознавства

1645

Поляков П.М.

Основи правознавства

1810

Поляков П.М.

25.11.17.

субота

Облік і звітність

900

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1030

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1220

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1350

Бабінська К.Л.

26.11.17.

неділя

Економіка підпр-в р.т.

900

Лушнікова О.Ю.

Економіка підпр-в р.т.

1030

Лушнікова О.Ю.

Облік і звітність

1220

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1350

Бабінська К.Л.

Облік і звітність

1520

Бабінська К.Л.

27.11.17.

понеділок

Іспит 1030

Облік і звітність

Бабінська К.Л.

28.11.17.

вівторок

Виробництво б.к.в.

1350

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1520

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1645

Лисенко Н.П.

Економіка підпр-в р.т.

1810

Лушнікова О.Ю.

29.11.17.

середа

Основи правознавства

1350

Поляков П.М.

Основи правознавства

1520

Поляков П.М.

Економіка підпр-в р.т.

1645

Лушнікова О.Ю.

Економіка підпр-в р.т.

1810

Лушнікова О.Ю.

30.11.17.

четвер

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1220

Єніна Л.І.

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1350

Єніна Л.І.

Осн.підприємн. та управл.д-сті

1520

Єніна Л.І.

Переддипломна практика

1645

Лисенко Н.П./Заіка О.А.

Переддипломна практика

1810

Резниченко Н.М.

1.12.17.

п’ятниця

Виробництво б.к.в.

1350

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1520

Лисенко Н.П.

Виробництво б.к.в.

1645

Лисенко Н.П.

2.12.17.

субота

Іспит 1030

Економіка підпр-в р.т.

Лушнікова О.Ю.