E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Р О З К Л А Д

зимової екзаменаційної сесії в групах денного відділення

 

ХТ-16-1, 2, 3

ВХП-15-1, 2; ХТ-16-3

ХТ-17-1, 2; ХТ-18-3; ХТ-18-1с

ГС-17-1; ГС-16-1

ОБ-16-1; ОБ-17-1

РС-18-2; РС-17-1

РС-16-1; РС-17-2

ПТБ-18-2; ПТБ-17-1; ПТБ-18-1с

ПТБ-17-2; ПТБ-16-1

 

 

 

 

з/п

Предмети

ХТ-16-1

ХТ-16-2

ХТ-17-3

1

Іноземна мова

 

 

17.12.2018

Федорова О.Ф.

ауд. 410

2

Організація виробництва  в ЗРГ

19.12.2018

Слюсарєва О.В.

Ауд. 412

18.12.2018

Заіка О.А.

Ауд. 404

21.12.2018

Заіка О.А.

Ауд. 404

 

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Предмети

ВХП-15-1

ВХП-15-2

ХТ-16-3

1

Організація обслуговування  в ЗРГ

20.12.2018

Заіка О.А.

Ауд. 404

21.12.2018

Слюсарєва О.В.

Ауд. 412

14.12.2018

Пислиця А.І.

Ауд. 412

2

Економіка підприємств

різних типів

14.12.2018

Лушнікова О.Ю.

Ауд.. 302

17.12.2018

Лушнікова О.Ю.

Ауд.. 302

10.12.2018

Лушнікова О.Ю.

Ауд. 302

3

Іноземна мова

10.12.2018

Красилич А.А.

Ауд. 401

10.12.2018

Федорова О.Ф.

Ауд. 401

 

4

Економічна теорія

 

 

17.12.2018

Йорж Ю.В.

Ауд. 310

5

Облік і звітність

17.12.2018

Пономаренко Н.В.

Ауд.. 207

14.12.2018

Пономаренко Н.В.

Ауд.. 207

21.12.2018

Єгорова Л.М.

Ауд. 207

6

Захист курсового проекту

05.12.2018

Слюсарєва О.В.

Заіка О.А

07.12.2018

Слюсарєва О.В.

Заіка О.А.

06.12.2018

Пислиця А.І.

Заіка О.А

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Предмети

ХТ-17-1

ХТ-17-2

ХТ-18-3

ХТ-18-1с

1

Неорганічна хімія

21.12.2018

Позняк Є.О.

Ауд. 406

17.12.2018

Позняк Є.О.

Ауд. 406

18.12.2018

Шишкіна Л.О.                

 ауд. 407

17.12.2018

Шишкіна Л.О.                

 ауд. 407

2

Органічна хімія

25.12.2018

Позняк Є.О.

Ауд. 406

26.12.2018

Позняк Є.О.

Ауд. 406

22.12.2018

Шишкіна Л.О.                

 ауд. 407

28.12.2018

Шишкіна Л.О.                

 ауд. 407

3

Товарознавство харчових продуктів

17.12.2018

Осадча І.А.

ауд. 307

21.12.2018

Осадча І.А.

ауд. 307

26.12.2018

Осадча І.А.

ауд. 307

24.12.2018

Осадча І.А.

ауд. 307

4

Процеси і апарати

 

 

 

21.12.2018

Зубченко Н.О.

ауд. 103

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Предмети

ГС -17-1

ГС-16-1

1

Будівлі і обладнання

в готелях

28.12.2018

Сидоренко Н.В.

 ауд. 309

 

2

Гігієна і санітарія в

підприємствах готельного типу

24.12.2018

Зубченко Н.О.

ауд.103

 

3

Організація та технологія обслуговування в готелях

 

17.12.2018

Сидоренко Н.В.

 ауд. 309

4

Німецька мова

 

21.12.2018

Старовойт М.М.

Ауд. 410

5

Українська мова

 

24.12.2018

Ніколенко І.В.

Ауд. 202

6

Інформатика та комп’ютерна техніка

 

 

28.12.2018

Кучеренко М.В.

Ауд. 305

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Назва предмету

ОБ-16-1

ОБ-17-1

1

Основи  філософських знань

 

25.12.2018

Демарецька Т.І. 

ауд . 312

2

Історія України

 

28.12.2018

Василиненко Н.Б.

ауд . 306

3

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

21.12.2018

Федорова О.Ф.

 ауд 410

 

4

Вища математика

26.12.2018

Лакомова О.В.

ауд. 210

 

5

Економіка підприємства

18.12.2018

Лушнікова О.Ю.

ауд 302

 

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Предмети

РС-18-2

РС-17-1

1

Історія України

04.01.2019

Лисенко В.С.

ауд. 309

 

2

Вища математика

24.12.2018

Верещук О.С.

Ауд.208

 

3

Організація виробництва

27.12.2018

Слюсарєва О.В.

Ауд.404

25.12.2018

Слюсарєва О.В.

Ауд.404

4

Устаткування

31.12.2018

Зубченко Н.О.

ауд.103

28.12.2018

Зубченко Н.О.

ауд.103

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Предмети

РС-16-1

РС-17-2

1

Вища математика

20.12.2018

Верещук О.С.

ауд.208

 

2

Економіка підприємства

28.12.2018

Єгорова О.М.

Ауд. 304

17.12.2018

Єгорова О.М.

Ауд. 304

3

Барна справа

24.12.2018

Заіка О.А.

 Ауд.404

 

4

Іноземна мова(за професійним спрямуванням)

17.12.2018

Красилич А.А.

Ауд. 401

20.12.2018

Федорова О.Ф.

Ауд. 401

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Назва предмету

ПТБ-18-2

ПТБ-17-1

ПТБ-18-1с

1

Теоретичні

основи

товарознавства

27.12.2018

Константинова Н.В. Ауд.402

24.12.2018

Захарченко Т.Й. Ауд.402

22.12.2018

Константинова Н.В. Ауд.307

2

Основи охорони праці

 

27.12.2018

Лопатіна Л.Б. Ауд. 205

 

3

Обладнання підприємств

 торгівлі

22.12.2018

Макаренко Л.М. Ауд. 204

04.01.2019

Макаренко Л.М. Ауд. 204

 

4

Організація і технологія торговельних процесів

04.01.2019

Захарченко Т.Й. Ауд.402

31.12.2018

Захарченко Т.Й. Ауд.402

 

5

Українська мова (за професійним спрямуванням)

31.12.2018

Ніколенко І.В. Ауд.202

 

04.01.2019

Ніколенко І.В. Ауд.202

6

Інформатика  і комп’ютерна техніка

24.12.2018

Бєла Л.П. Ауд.305

 

 

7

Основи маркетингу

 

 

27.12.2018

Хомяк О.А. Ауд.206

8

Товарознавство продовольчих товарів

 

 

31.12.2018

Осадча І.А. Ауд.307

9

Основи менеджменту

 

 

24.12.2018

Галямар В.О. Ауд.206

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30

 

 

з/п

Назва предмету

ПТБ-17-2

ПТБ-16-1

1

Українська мова

(за професійним спрямуванням)

 

24.12.2018

Йорж В.І.

ауд. 201

2

Комерційна

діяльність

21.12.2018

Захарченко Т.Й.

Ауд. 402

20.12.2018

Захарченко Т.Й.

Ауд. 402

3

Товарознавство продовольчих товарів

18.12.2018

Осадча І.А.

ауд.307

27.12.2018

Осадча І.А.

ауд.307

4

Інформатика та комп’ютерна техніка

 

17.12.2018

Заволока Т.І.

Ауд. 305

5

Захист курсової роботи

12.12.2018

Захарченко Т.Й.

ауд.309

14.12.2018

Захарченко Т.Й.

ауд.402

 

Консультації напередодні о 15-00

Початок іспитів о 9-30