E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Р О З К Л А Д

проведення літньої екзаменаційної сесії в групах

денної форми навчання 2016-2017 н.р.

 

 

ОБ-16-1, РС-16-1, ПТБ-16-1

ХТ-16-1, ХТ-16-2, ГС-16-1

ПТБ-16-2, ТКД-15-1, РС-16-2, РО-15-1

ВХП-15-1, ВХП-15-2, ГО-15-1

РОЗКЛАД проведення Державної підсумкової атестації в групах ІІ курсу (Б-15-1, ТКД-15-1, РО-15-1)

РОЗКЛАД проведення Державної підсумкової атестації в групах ІІ курсу (ВХП-15-1, ВХП-15-2, ГО-15-1)

РОЗКЛАД проведення Державних іспитів та консультацій в групах ІІІ курсу (ТКД-15-2, ТКД-14-1, РО-14-1, РО-15-2, Б-14-1)

 

№ з/п

Назва предмету

ОБ – 16-1

РС – 16-1

ПТБ– 16-1

 

1

Біологія

04.07.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд. 406

30.06.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд. 406

03.07.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд. 406

 2

 Хімія

30.06.2017р.

Шишкіна Л.О.

Ауд.407

04.07.2017р.

Шишкіна Л.О.

Ауд.407

 

3

Всесвітня історія

 

 

30.06.2017р.

Василиненко Н.Б.

Ауд.306

Примітка:

1. Консультації напередодні о 15-00

2. Початок іспитів о 9-30

 

 

 

з/п

Предмети

ХТ-16-1

ХТ-16-2

ГС-16-1

1

Історія

України

04.07.2017р.

Василиненко Н.Б.

Ауд.306

05.07.2017р.

Демарецька Т.І.

Ауд.312

 

2

Біологія

01.07.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд.406

01.07.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд.406

05.07.2017р.

Озеряник Л.Г.

Ауд.406

3

Хімія

 

 

01.07.2017р.

Шишкіна Л.І.

Ауд.407

Примітка:

1. Консультації напередодні о 15-00

2. Початок іспитів о 9-30

 

 

 

з/п

Назва предмету

ПТБ – 16-2

ТКД – 15-1

РС – 16-2

РО-15-1

1

Основи філософських

знань

 

15.06.2017

Демарецька Т.І.

Ауд. 312

 

 

2

Інформатика та комп’ютерна техніка

16.06.2017р.

Аверянова Н.М.

Ауд.305

 

28.06.2017р.

Аверянова Н.М.

Ауд.305

16.06.2017р.

Заволока Т.І.

Ауд.305

3

Основи охорони праці

 

 

16.06.2017р.

Лопатіна Л.Б.

Ауд.114

 

4

Основи маркетингу

20.06.2017р

 Біла І.В.

Ауд.309

19.06.2017р.

Хомяк О.А.

Ауд.205

 

 

5

Технологія приготування їжі

 

 

24.06.2017р.

Єніна Л.І.

Ауд.114

09.06.2017р.

Єніна Л.І.

Ауд.114

6

Гігієна та санітарія

 

 

20.06.2017р.

Зубченко Н.О.

Ауд.103

13.06.2017р.

Зубченко Н.О.

Ауд.103

7

Управління якістю

продукції та послуг

 

 

 

01.07.2017

Івахненко А.В.

Ауд.412

Примітка:

1. Консультації напередодні о 15-00

2. Початок іспитів о 9-30

 

 

 

з/п

Предмети

ВХП -  15 -1

ВХП-15-2

ГО-15-1

1

Процеси та апарати харчових виробництв

16.06.2017

Зубченко Н.О.

Ауд. 103

28.06.2017

Зубченко Н.О.

Ауд. 103

 

2

Технологія приготування їжі

28.06.2017

Івахненко А.В.

Ауд. 114

02.07.2017

Лисенко Н.П.

Ауд. 205

 

3

Основи філософії

 

 

21.06.2017

Демарецька Т.І.

Ауд. 312

4

Історія України

 

 

25.06.2017

Йорж Ю.В.

Ауд. 310

Примітка:

1. Консультації напередодні о 15-00

2. Початок іспитів о 9-30

 

 

 

 

Р О З К Л А Д

проведення Державної підсумкової атестації в групах ІІ курсу

 

з/п

Назва  предмету

Б-15-1

ТКД – 15-1

РО-15-1

1

Українська мова

16.06.2017

Саква В.М..-  голова

Короткова О.А.-  викладач

Йорж В.І - асистент

ауд. 206

23.06.2017

Резниченко Н.М.- голова

Короткова О.А.-  викладач

Йорж В.І.- асистент

ауд. 201

27.06.2017

Саква В.М.-  голова

Гавриляк Л.С.-  викладач

Короткова О.А.- асистент

ауд. 201

2

Математика

20.06.2017

Рензниченко Г.П.- голова

Бєла Л.П.- викладач

Верещук О.С.- асистент

ауд. 208

27.06.2017

Резниченко Г.П.- голова

Верещук О.С.- викладач

Бєла Л.П.- асистент

ауд. 208

19.06.2017

Саква В.М.- голова

Верещук О.С.- викладач

Бєла Л.П.- асистент

ауд. 208

3

Основи

інформатики

24.06.2017

Резниченко Н.М.- голова

Бояр Т.Г.-  викладач

Заволока Т.І.- асистент

ауд. 305

01.07.2017

Резниченко Н.М.- голова

Бояр Т.Г.- викладач

Кучеренко М.В.- асистент

ауд. 305

23.06.2017

Саква В.М. -  голова

Заволока Т.І.- викладач

Кучеренко М.В..- асистент

ауд. 305

Примітка:

Початок іспитів о 9.30

 

 

Р О З К Л А Д

проведення Державної підсумкової атестації в групах ІІ курсу

 

з/п

Назва  предмету

ВХП-15-1

ВХП-15-2

ГО – 15-1

1

Українська мова

20.06.2017

Саква В.М. - голова

Йорж В.І.- викладач

Гавриляк Л.С.- асистент

ауд. 201

24.06.2017

Саква В.М. - голова

Йорж В.І.- викладач

Короткова О.А.- асистент

ауд. 201

09.06.2017

Резниченко Н.М. - голова

Йорж В.І.- викладач

Короткова О.А.- асистент

ауд. 201

2

Математика

02.07.2017

Резниченко Н.М.- голова

Бєла Л.П - викладач

Верещук О.С. - асистент

ауд. 208

16.06.2017

Кучеренко М.В. - голова

Бєла Л.П - викладач

Верещук О.С. - асистент

 ауд. 208

17.06.2017

Саква В.М.- голова

Бєла Л.П - викладач

Верещук О.С. - асистент

 ауд. 208

3

Інформатика

 

 

13.06.2017

Резниченко Н.М. - голова

Бояр Т.Г. - викладач

Кучеренко М.В.- асистент

 ауд. 407

4

Хімія

24.06.2017

Кучеренко М.В.- голова

Язєва К.В.- викладач

Шишкіна Л.О.-  асистент

ауд. 407

20.06.2017

Кучеренко М.В.- голова

Язєва К.В.- викладач

Шишкіна Л.О.-  асистент

ауд. 407

 

Примітка:

Початок іспитів о 9.30


 

 

Р О З К Л А Д

проведення Державних іспитів в групах ІІІ курсу

 

№ з/п

Назва предмету

ТКД – 15-2

ТКД – 14-1

РО – 14-1

РО – 15-2

Б-14-1

консультації

консультації

консультації

консультації

консультації

1

Комплексний

іспит  з

спеціальності

 

16.06.2017

 

Заст.голови- Резниченко Н.М.

Викладачі:

Біла І.В.

Лушнікова О.Ю.

Осадча І.А.

Константінова Н.В.

Ауд. 309

 

19-20.06.2017

 

Заст.голови-

РезниченкоН.М.  Викладачі:

Осадча І.А.

Лушнікова О.Ю.

Захарченко Т.Й.

КонстантіноваНВ

Ауд. 309

 

 

26.06.2017

 

Заст.голови-Резниченко Н.М.

Викладачі:

Бойко О.М.

Галямар В.О.

Озеряник Л.Г.

Івахненко А.В.

Ауд. 114

 

27.06.2017

 

Заст.голови-

Резниченко Н.М.

Викладачі:

Заіка О.А.

Галямар В.О.

Івахненко А.В.

Озеряник Л.Г.

Ауд. 114

 

17.06.2017

 

Заст.голови- Резниченко Н.М.

Викладачі:

Пономаренко Н.В.

Єгорова О.М.

Лушнікова О.Ю.

Бабінська К.Л.

Ауд.207

 

Примітка:

1. Консультації проводяться за розкладом.

2. Початок Державних іспитів о 9.30

 

 

 

 

Р О З К Л А Д

консультацій до державного комплексного іспиту в групах ІІІ курсу

з/п

Назва предмету

ТКД – 14-1

ТКД – 15-2

1

Організація і технологія торговельних процесів

Захарченко Т.Й.

16.06.2017 – І пара Ауд. 402

Захарченко Т.Й.

15.06.2017 – ІІІ пара Ауд. 402

2

Економіка

 торгівлі

Лушнікова О.Ю.

15.06.2017 – І пара Ауд. 302

Лушнікова О.Ю.

14.06.2017 – І пара Ауд. 302

3

Комерційна

діяльність

Захарченко Т.Й.

16.06.2017 – ІІІ пара Ауд. 402

Біла І.В.

15.06.2017- І пара Ауд. 309

4

Товарознавство

продовольчих товарів

Осадча І.А.

15.06.2017 -  ІІІ пара Ауд. 307

Осадча І.А.

14.06.2017 -  ІУ пара Ауд. 307

5

Товарознавство

непродовольчих товарів

Константинова Н.В.

15.06.2017 -  ІІ пара Ауд. 402

Константинова Н.В.

14.06.2017 – ІІІ пара Ауд.402

6

Основи менеджменту

Галямар В.О.

15.06.2017- ІУ пара Ауд. 206

Галямар В.О.

14.06.2017- ІІ пара Ауд. 206

7

Основи маркетингу

Хомяк О.А.

16.06.2017- ІІ пара Ауд. 206

Біла І.В.

15.06.2017- ІІ пара Ауд. 309

 

 

 

Р О З К Л А Д

консультацій до державного комплексного іспиту в групах ІІІ курсу

п/п

Предмет

РО-14-1

РО-15-2

1

Організація обслуговування

Бойко О.М.

22.06.2017 –  ІІ пара

 ауд. 202

Заіка О.А.

22.06.2017 –  І пара

 ауд. 404

2

Основи менеджменту

 

Галямар В.О.

22.06.2017 –  ІІІ пара

ауд. 206

Галямар В.О.

22.06.2017 –  ІІ пара

ауд. 206

3

Управління якістю продукції та послуг

Івахненко А.В.

22.06.2017 –  І пара

ауд. 412

Івахненко А.В.

22.07.2017 –  ІІІ пара

ауд. 412

4

Гігієна і санітарія

Озеряник Л.Г.

23.06.2017 – ІІІ пара

 ауд. 406

Озеряник Л.Г.

23.06.2017 – ІІ пара

 ауд. 407

5

Барна справа

Заіка О.А.

23.06.2017 –  ІІ пара

 ауд. 404

Заіка О.А.

23.06.2017 –  ІІІ пара

 ауд. 404

 

 

 

Р О З К Л А Д

консультацій до державного комплексного іспиту в групах ІІІ курсу

з/п

Назва предмету

Б – 14-1

1

Фінансовий

облік

Пономаренко Н.В.

15.06.2017 – І пара

Ауд. 207

2

Економічний аналіз

Лушнікова О.Ю.

15.06.2017 – ІІ пара

Ауд. 302

3

Контроль і ревізія

Єгорова О.М.

15.06.2017 – ІІІ  пара

Ауд. 304

4

Облік і звітність у бюджетних установах

Бабінська К.Л.

16.06.2017- ІІ пара

Ауд. 207

5

Податкова система

Бабінська К.Л.

16.06.2017- ІІІ пара

Ауд. 207