e-mail: kdketnet@gmail.com

 

РОЗКЛАД

державних іспитів

 

ПТБ-19-2, ПТБ-18-1, ПТБ-20-1с

 

РС-18-1, РС-19-2, ОБ-18-1


РОЗКЛАД

проведення  Державних іспитів в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання,  відділення «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»

 2020-2021 навчального року

Назва предмету

ПТБ-19-2

консультації

ПТБ-18-1

консультації

ПТБ-20-1с

консультації

Комплексний

іспит  з

спеціальності

 

14-15.06.2021

 

Заст.голови-

Резниченко Н.М.

Викладачі:

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Осадча І.А.

Ауд. 309

 

16-17.06.2021

 

Заст.голови-

РезниченкоН.М.  Викладачі:

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Осадча І.А.

Ауд. 309

 

 

24-25.06.2021

 

Заст.голови-

Колісник Г.П.

Викладачі:

Осадча І.А.

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Біла І.В.

Ауд. 114

Примітка: Початок іспитів о 9.30 год. Консультації проводяться згідно розкладу

 


 

РОЗКЛАД

проведення  Державних іспитів в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання, відділень «Готельно-ресторанного» та «Обліку та оподаткування»

2020-2021 навчального року

Назва предмету

РС-18-1

консультації

РС-19-2

консультації

ОБ-18-1

консультації

Комплексний

іспит  з

спеціальності

 

23.06.2021

 

Заст. голови-

РезниченкоН.М. 

Викладачі:

Заіка О.А.

Галямар В.О.

Шишкіна Л.О.

Ауд. 114

 

 

24-25.06.2021

 

Заст. голови-

РезниченкоН.М. 

Викладачі:

Заіка О.Ю.

Галямар В.О.

Шишкіна Л.О.

Ауд. 114

 

 

19.06.2021

 

Заст. голови-

Резниченко Н.М.

Викладачі:

Бабінська К.Л.

Єгорова О.М.

Пономаренко Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Ауд. 207

Примітка: Початок іспитів о 9.30 год. Консультації проводяться згідно розкладу

 


 

РОЗКЛАД

консультацій до  Державних комплексних іспитів в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відділення

2020-2021  навчального року

Назва предмету

ПТБ – 18-1

ПТБ – 19-2

ПТБ – 20-1с

Економіка торгівлі

Лушнікова О.Ю.

12.06.2021– І пара

Ауд. 302

Лушнікова О.Ю.

11.06.2021 – І пара

Ауд. 302

Лушнікова О.Ю.

22.06.2021 – IV пара

Ауд. 302

Комерційна діяльність

 

 

Біла І.В.

22.06.2020- ІІ пара Ауд. 309

Товарознавство

продовольчих товарів

Осадча І.А.

12.06.2021 -  ІІІ пара

Ауд. 307

Осадча І.А.

11.06.2021 -  ІІІ пара

Ауд. 307

Осадча І.А.

22.06.2021 -  ІІІ пара

Ауд. 307

Товарознавство

непродовольчих товарів

Константінова Н.В.

12.06.2021  -  ІІ пара

Ауд. 402

Константінова Н.В.

10.06.2021 – І пара

Ауд.402

Константінова Н.В.

22.06.2021 – І пара

Ауд.402

Основи менеджменту

Галямар В.О.

15.06.2021- IV пара

Ауд. 206

 

Галямар В.О.

23.06.2021- І пара

Ауд. 206

Основи маркетингу

Хомяк О.А.

15.06.2021- ІІ пара

Ауд. 206

Біла І.В.

10.06.2021- ІІ пара

Ауд. 309

Хомяк О.А.

23.06.2021- ІІ пара

Ауд. 309

Теоретичні основи товарознавства

 

 

Константінова Н.В.

23.06.2021 – ІІІ пара

Ауд.402

 


 

РОЗКЛАД

консультацій  до  державного  комплексного іспиту

в групах ІІІ  курсу денної форми навчання, Готельно-ресторанного відділення

2020-2021 н.р.

Предмет

РС-18-1

РС-19-2

Організація обслуговування

Заіка О.А.

22.06.2021 –  ІІ пара

 ауд. 404

Заіка О.А.

22.06.2021 –  ІІІ пара

 ауд. 404

Основи менеджменту

Галямар В.О.

22.06.2021 –  ІІІ пара

ауд. 206

Галямар В.О.

22.06.2021 –  ІІ пара

ауд. 206

Гігієна і санітарія

Шишкіна Л.О.

22.06.20201 – IV пара

 ауд. 103

Шишкіна Л.О.

22.06.2021 – І пара

 ауд. 103

Барна справа

Заіка О.А.

22.06.2021 –  І пара

 ауд. 404

Заіка О.А.

22.06.2021 –  IV пара

 ауд. 404

 


 

РОЗКЛАД

консультацій до  Державного комплексного  іспиту

в групі  ОБ-18-1 денної форми навчання

2020-2021н.р.

Назва предмету

ОБ – 18-1

Фінансовий облік

Пономаренко Н.В.

16.06.2021 – І пара

Ауд. 207

Економічний аналіз

Лушнікова О.Ю.

18.06.2021 – ІІІ пара

Ауд. 302

Контроль і ревізія

Єгорова О.М.

16.06.2021 – ІІ  пара

Ауд. 304

Облік і звітність у бюджетних установах

Бабінська К.Л.

18.06.2021- І пара

Ауд. 207

Податкова система

Бабінська К.Л.

18.06.2021- ІІ пара

Ауд. 207

 


 

 

КДКЕТ 2007 - 2021

07.06.2021 13:03 +0300