E-mail: kdketnet@gmail.com

 

РОЗКЛАД

державних іспитів

 

ПТБ-17-2, ПТБ-16-1, ПТБ-18-1с

 

РС-16-1, РС-17-2, ОБ-16-1

 

 


Р О З К Л А Д

проведення Державних іспитів в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання, комерційного відділення 2018-2019 навчального року

 

№ з/п

Назва предмету

ПТБ-17-2

консультації

ПТБ-16-1

консультації

ПТБ-18-1с

консультації

1

Комплексний іспит з спеціальності

 

10.06.2019

 

Заст.голови-

Резниченко Н.М.

Викладачі:

Захарченко Т.Й.

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Осадча І.А.

Ауд. 309

 

19-20.06.2019

 

Заст.голови-

РезниченкоН.М.

Викладачі:

Захарченко Т.Й.

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Осадча І.А.

Ауд. 309

 

 

24-25.06.2019

 

Заст.голови-

Колісник Г.П.

Викладачі:

Осадча І.А.

Константінова Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Біла І.В.

Ауд. 114

 

Початок іспитів о 9.30 год.

Консультації проводяться згідно розкладу

 


 

Р О З К Л А Д

проведення Державних іспитів в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання, комерційного відділення 2018-2019 навчального року

 

№ з/п

Назва предмету

РС–16-1

консультації

РС-17-2

консультації

ОБ-16-1

консультації

1

Комплексний

іспит  з

спеціальності

 

24.06.2019

 

Заст.голови-

РезниченкоН.М. 

Викладачі:

Заіка О.А.

Галямар В.О.

Захарченко Т.Й.

Зубченко Н.О.

Ауд. 114

 

 

25.06.2019

 

Заст.голови-

РезниченкоН.М. 

Викладачі:

Пислиця А.І.

Галямар В.О.

Захарченко Т.Й.

Зубченко Н.О.

Ауд. 309

 

18.06.2019

 

Заст.голови-

Резниченко Н.М.

Викладачі:

Бабінська К.Л.

Єгорова О.М.

Пономаренко Н.В.

Лушнікова О.Ю.

Ауд. 207

 

Початок іспитів о 9.30 год.

Консультації проводяться згідно розкладу


РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ

до Державного комплексного іспиту

 

Р О З К Л А Д

проведення консультацій до Державного комплексного іспиту в групах ІІІ курсу,

денної форми навчання комерційного відділення 2018-2019 навчального року

 

№ з/п

Назва предмету

ПТБ-16-1

ПТБ-17-2

ПТБ-18-1с

 1

Організація і технологія торговельних процесів

Захарченко Т.Й.

18.06.2019 – ІІ пара Ауд. 402

Захарченко Т.Й.

08.06.2019 – ІІІ пара Ауд. 402

Захарченко Т.Й.

23.06.2019 – ІУ пара Ауд. 402

 2

Економіка

 торгівлі

Лушнікова О.Ю.

14.06.2019 – ІІ пара Ауд. 302

Лушнікова О.Ю.

09.06.2019 – І пара Ауд. 302

Лушнікова О.Ю.

23.06.2019 – І пара Ауд. 302

 3

Комерційна

діяльність

Захарченко Т.Й.

18.06.2019 – ІІІ пара Ауд. 402

Захарченко Т.Й.

08.06.2019- ІІ пара Ауд. 402

Біла І.В.

22.06.2019- ІУ пара Ауд. 309

 4

Товарознавство

продовольчих товарів

Осадча І.А.

14.06.2019 -  ІІІ пара Ауд. 307

Осадча І.А.

08.06.2019 -  ІУ пара Ауд. 307

Осадча І.А.

22.06.2019 -  ІІІ пара Ауд. 307

 5

Товарознавство

непродовольчих товарів

Константінова Н.В.

14.06.2019  -  І пара Ауд. 402

Константінова Н.В.

08.06.2019 – І пара Ауд.402

Константінова Н.В.

23.06.2019 – ІІ пара Ауд.402

 6

Основи менеджменту

 

Галямар В.О.

09.06.2019- ІІ пара Ауд. 206

Галямар В.О.

22.06.2019- І пара Ауд. 206

 7

Основи маркетингу

Хомяк О.А.

18.06.2019- І пара Ауд. 206

Біла І.В.

09.06.2019- ІІІ пара Ауд. 309

Хомяк О.А.

22.06.2019- ІІ пара Ауд. 309

 8

Теоретичні основи товарознавства

 

 

Константинова Н.В.

23.06.2019 – ІІІ пара Ауд.402

 


Р О З К Л А Д

проведення консультацій до державного комплексного іспиту

в групах ІІІ курсу денної форми навчання, комерційного відділення 2018-2019 н.р.

 

з/п

Предмет

РС-16-1

РС-17-2

1

Організація обслуговування

Заіка О.А.

22.06.2019 –  ІІ пара

 ауд. 404

Пислиця А.І.

22.06.2019 –  І пара

 ауд. 404

2

Основи менеджменту

 

Галямар В.О.

22.06.2019 –  ІІІ пара

ауд. 206

Галямар В.О.

22.06.2019 –  ІІ пара

ауд. 206

3

Управління якістю продукції та послуг

Захарченко Т.Й.

23.06.2019 –  І пара

ауд. 412

Захарченко Т.Й.

23.07.2018 –  ІІ пара

ауд. 402

4

Гігієна і санітарія

Зубченко Н.О.

23.06.2019 – ІІ пара

 ауд. 103

Зубченко Н.О.

23.06.2019 – І пара

 ауд. 103

5

Барна справа

Заіка О.А.

22.06.2019 –  І пара

 ауд. 404

Заіка О.А.

22.06.2019 –  ІІІ пара

 ауд. 404

 


Р О З К Л А Д

проведення консультацій до Державного комплексного іспиту

в групі ОБ-16-1 денної форми навчання 2018-2019 н.р.

 

№ з/п

Назва предмету

ОБ – 16-1

 1

Фінансовий

облік

Пономаренко Н.В.

15.06.2019 – І пара

Ауд. 207

 2

Економічний аналіз

Лушнікова О.Ю.

15.06.2019 – ІІІ пара

Ауд. 302

 3

Контроль і ревізія

Єгорова О.М.

15.06.2019 – ІІ  пара

Ауд. 304

 4

Облік і звітність у бюджетних установах

Бабінська К.Л.

16.06.2019- ІІ пара

Ауд. 207

Податкова система

Бабінська К.Л.

16.06.2019- ІІІ пара

Ауд. 207