e-mail: kdketnet@gmail.com

 

Об'яви Оголошення Анонси

 

Шановні співробітники та студенти технікуму. На цій сторінці ви можете розмістити свої оголошення (звичайно, не комерційного характеру). Для цього надішліть на адресу kdket.cir@gmail.com своє повідомлення, термін його розміщення та як з вами зв'язатись.


До уваги працівників та студентів технікуму!

 

З метою організованого початку 2021-2022 навчального року департамент освіти і науки облдержадміністрації надає перелік пунктів вакцинації від COVID-19 з повними адресами та телефонами реєстратури, які функціонують в області - посилання на файл (скачати).

 

Електронний посібник "Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19", розроблений Міністерством освіти і науки України у співпраці з ЮНІСЕФ, Міністерством охорони здоров'я України, Центром громадського здоров'я та за підтримки Уряду Швейцарії, можна знайти за посиланням.

 

Все про вакцінацію від COVID-19 в Україні - тут.


2020-2021 навчальний рік – Рік математичної освіти в Україні

 

Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Відповідний указ оприлюднений Офісом Президента України. Детально.

 

Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності.

 

Протягом 2020-2021 навчального року викладачами математики заплановано

 

Математичний вісник «М. Кравчук: «Світ знає, що Він - українець…»» (до Дня народження М. Кравчука).

 Міні-конференція «Загадковий світ математики» - пропонуємо мініпрезентації:

- Математика в архітектурі

- Математика в кулінарії

- Математика в літературі

- Математика в музиці

- Математика та спорт

Інформаційний дайджест «Геніальна жінка-математик» (до 170 річчя з Дня народження С. Ковалевської).

Математичний репортаж «Таке цікаве число П» (до Міжнародного дня числа П).

Вікторина «Математична кмітливість» (до Міжнародного дня математики).


Шановні колеги! В зв'язку з епідеміологічною ситуацією та певними обмеженнями,  рекомендуємо організовувати проведення засідань та відкритих заходів у  дистанційному форматі Google Meet. Будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з цим сервісом в вашому обліковому запису Google.


 Інструкція з інсталяції Google Meet на смартфоні та комп’ютері.


 

Інформація про ЗНО

 


Школа лідерства КДКЕТ

 

Традиційний старт занять у школі лідерства цьогоріч припав на листопад. Лави слухачів школи поповнили амбітні і запальні першокурсники Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. Оновився і склад тренерів та коучів проекту. Тепер життя школи заграє новими барвами. Всіх юних лідерів чекають цікаві рольові ігри, різнопланові тренінги, квізи, воркшопи та багато того, що дасть можливість творчо розвиватися, набути вмінь та навичок, що стануть у нагоді в повсякденному житті та професійному становленні.

 

Якщо ти - першокурсник, мрієш реалізуватися у житті та знайти своє місце у соціумі, тобі до нас! Вступай до лав школи лідерства, стань одним із нас!

 Практика за кордоном

 

Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму використайте свій шанс пройти практику за кордоном на європейському підприємстві в республіці Польща.

 

Це можливість самореалізуватись та знайти впевненість у власних силах. Це засвоєння кращого досвіду, придбання професійних знань, умінь і навичок за фахом, підвищення інтелектуального і культурного рівня, та гарна мовна практика.

 

Роботодавці польського підприємства пропонують наступні вакансії:

- кухар;

- помічник кухаря;

- офіціант;

- покоївка.

 

На ці вакансії запрошують студентів ІІ-ІІІ курсу, які:

- мають закордонний паспорт;

- володіють іноземною мовою (на початковому рівні);

- навчаються на денній формі навчання;

- середній бал успішності складає переважно не менше 4;

- мають медичну довідку встановленого зразка для виїзду за кордон;

- відсутність правопорушень під час навчання в технікумі.

 

По закінченню практики всі студенти одержують сертифікат міжнародного зразка. Якщо у Вас виникло бажання пройти виробничу практику за кордоном, професійно зростати та отримати цінний досвід і самостійне становлення, то швидше звертайтесь в кабінет № 105, заповнюйте анкету і чекайте на співбесіду.