e-mail: kdketnet@gmail.com

 

Об'яви Оголошення Анонси

 

Шановні співробітники та студенти технікуму. На цій сторінці ви можете розмістити свої оголошення (звичайно, не комерційного характеру). Для цього надішліть на адресу kdket.cir@gmail.com своє повідомлення, термін його розміщення та як з вами зв'язатись.


Он-лайн конкурс "Кулінарний Оскар"


Шановні студенти

Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу!

 

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2022"

(березень-квітень 2022 року), під час якого можна вірутально відчути себе керівником своєї власної компанії, підвищити рівень економічних знань.

 

Реєстрація вже відкрита до 17 лютого 2022 року за посиланням.

 

Турнір проходить в рамках вивчення навчальних дисциплін «Економіка підприємства», «Фінанси підприємства».
Координатори заходу викладачі обліково-економічних дисциплін

Єгорова Олена Миколаївна та Лушнікова Ольга Юріївна.


До уваги працівників та студентів технікуму!

 

З метою організованого початку 2021-2022 навчального року департамент освіти і науки облдержадміністрації надає перелік пунктів вакцинації від COVID-19 з повними адресами та телефонами реєстратури, які функціонують в області - посилання на файл (скачати).

 

Електронний посібник "Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19", розроблений Міністерством освіти і науки України у співпраці з ЮНІСЕФ, Міністерством охорони здоров'я України, Центром громадського здоров'я та за підтримки Уряду Швейцарії, можна знайти за посиланням.

 

Все про вакцінацію від COVID-19 в Україні - тут.


Шановні колеги! В зв'язку з епідеміологічною ситуацією та певними обмеженнями,  рекомендуємо організовувати проведення засідань та відкритих заходів у  дистанційному форматі Google Meet. Будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з цим сервісом в вашому обліковому запису Google.


 Інструкція з інсталяції Google Meet на смартфоні та комп’ютері.


 

Інформація про ЗНО